Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 20 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 4623 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2016 жылғы 02 маусымдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 02.06.2016 № 2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Ақмола облысы сайлау комиссиясының 2014 жылғы 3 ақпандағы "Ақмола облысының сайлау учаскелерін бірыңғай нөмірлеуді белгілеу туралы" № 104 шешімінің негізінде, Ақкөл ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақкөл ауданы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов
"КЕЛІСІЛДІ":
Ақкөл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Долгов
Ақмола облысы дене шынықтыру
және спорт басқармасының
"Ақкөл балалар мен жасөспірімдер
спорт мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің директоры
Қ.Балмұханов
Ақмола облысының денсаулық
сақтау басқармасы
жанындағы
"Ақкөл орталық аудандық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорынның бас дәрігері
Б.Жүнісов
"Ақмола облысы табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының Краснобор
орман шаруашылығы мекемесі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
А.Әмірбеков
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы
Министрлігінің
"Ветеринарлық бақылау және
қадағалау Комитетінің Ақкөл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А.Салыбеков
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Ақмола облысы
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің
Ақкөл аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқарамасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
директоры
М.Семеренко
Ақкөл ауданы әкімінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 20 шешіміне қосымша
Ақкөл ауданының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 28.10.2015 № 18 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 99 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Мәншүк Мәметова көшесі 15, Ақкөл аудандық білім бөлімі "№ 2 Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Аккольского района Акмолинской области от 31 декабря 2014 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4623. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 02 июня 2016 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 02.06.2016 № 2 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", на основании решения Акмолинской областной избирательной комиссии от 3 февраля 2014 года № 104 "Об установлении единой нумерации избирательных участков Акмолинской области", аким Аккольского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Аккольского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Едигенов
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Аккольской
районной территориальной
избирательной комиссии
А.Долгов
Директор коммунального
государственного учреждения
"Аккольская детско-юношеская
спортивная школа" управления
физической культуры и спорта
Акмолинской области
К.Балмуханов
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Аккольская центральная
районная больница" при
управлении здравоохранения
Акмолинской области
Б.Жунусов
Директор коммунального
государственного учреждения
"Красноборское учреждение
лесного хозяйства
Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Акмолинской области"
А.Амирбеков
Руководитель государственного
учреждения "Аккольская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля и
надзора" Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
А.Салыбеков
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аккольское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента по
защите прав потребителей
Акмолинской области
Агентства Республики Казахстан
по защите прав потребителей" М.Семеренко
Приложение
к решению акима
Аккольского района
от 31 декабря 2014 года
№ 20
Избирательные участки Аккольского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Аккольского района Акмолинской области от 28.10.2015 № 18 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Избирательный участок № 99
Местонахождение: город Акколь, улица Маншук Маметовой 15, здание государственного учреждения "Аккольская средняя школа № 2" отдела образования Аккольского района.

Шекаралар: Шоқан Уәлиханов көшесі - 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; Островский көшесі - 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі - 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; Гоголь көшесі - 22, 23, 25, 30; Комсомол көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строитель көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15; Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Бегелдінов көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; Агротехникалық колледждің жатақханасы – 10 - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.
№ 100 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 71, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі".
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; Абылайхан көшесі - 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; Чехов көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Цурюпин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бегелдінов көшесі – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; Абай көшесі - 3, 4, 8, 5, 15, 23; Төле Би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Сәкен Сейфуллин көшесі - 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Гоголь көшесі - 22, 23; Гостиничный бұрылысы - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Интернационал көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42; Горький көшесі - 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67; Шоқан Уәлиханов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Ворошилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14; Богенбай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 87, 92; Кирдищев көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 61, 63, 65, 65/2, 67, 68, 69, 72, 74; Желтоқсан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; Байсейітова көшесі - 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47.
№ 101 Сайлау учаскесі

Границы: улица Чокана Валиханова - 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; улица Островского - 1, 2, 2а/2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; улица Джамбула - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2а, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; улица Абая - 24, 26, 29, 31, 32, 33, 35; улица Гоголя - 22, 23, 25, 30; улица Комсомольская - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Луганского - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15; улица Маншук Маметовой - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Бегельдинова - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 111, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 127/2, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; общежития Агротехнического колледжа – 10 - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.
Избирательный участок № 100
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 71, здание государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1, 108/2, 109, 110, 111, 122, 124, 134, 136, 138; улица Абылайхана - 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43, 45, 47, 51, 52, 55, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; улица Чехова - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; улица Береговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; улица Цурюпина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; улица Бегельдинова – 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29; улица Абая - 3, 4, 8, 5, 15, 23; улица Сакена Сейфуллина - 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; улица Гоголя - 22, 23; переулок Гостиничный - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Интернациональная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42; улица Горького - 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67; улица Чокана Валиханова - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Ворошилова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 14; улица Богенбая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 87, 92; улица Кирдищева - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 61, 63, 65, 65/2, 67, 68, 69, 72, 74; улица Желтоксан - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 38/1, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47, 47/1, 49; улица Байсеитовой - 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 8/6, 8/9, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 16/3, 16/4, 17, 17/6, 18, 18/1, 19, 20, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 34, 35, 39, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 101

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Мир көшесі 10, Ақкөл ауданы білім бөлімінің "Кеңес Одағының Батыры Петр Михайлович Исаков атындағы № 1 Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Абылайхан көшесі - 107/1, 113, 115, 117, 119, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 143/2, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 160, 160/1, 160/2, 161,161/1, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/1, 169/2, 171, 172, 172/1, 172/2, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; Октябрьдің 50 жылдығы көшесі - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13, 13/1, 15, 15/3, 17, 17/1, 19, 19/1, 19/2; Бөгенбай көшесі - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/2, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 103/2, 104, 105, 107, 112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 148/3, 150, 152; Шоқан Уәлиханов көшесі – 105, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 191/1, 193, 193/1, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; Карл Маркс көшесі - 1, 2, 3, 5,7, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 54А, 54/2, 55/2, 56, 57, 57а, 58, 61, 61/1, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; Моншақты көшесі – 1, 2, 2а-2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 50, 50/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 56, 58, 60, 65, 65/1, 65/2, 67, 67/1, 77/2, 79, 104; Зеленая көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24-1, 29, 30, 31, 33, 32, 34, 36, 38; Спутник көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30, 103, 105, 106; Мир көшесі - 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2 10/1; Интернационал көшесі – 3, 8, 13, 18, 20, 21, 23, 30, 32, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – 150, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 197/1, 197/2, 199; Партсъезд көшесі - 1, 3, 4, 5, 9, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1; 390 шақырым-казарма 2, 2/1, 3, 4.
№ 102 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 174, Ақкөл аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақкөл балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – 201, 203, 209, 211; Пушкин көшесі - 1, 1а/1, 1а/2, 1/3, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/5, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156а, 156/1, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 170, 174б, 175, 176, 178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; Мектеп-интернат - 1, 2, 3; Майкутов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7,9, 11, 11а, 11б, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 85, 89, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 99/1, 101/1, 103, 103/1, 105; Лесная көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұратбаев көшесі - 2, 3, 5, 7; тубгородок үйлері - 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 22А; "Энергетик" балалар сауықтыру лагерінің үйлері, "Рассвет" балалар сауықтыру лагерінің үйлері; Госнитиевск бұрылысы - 1/1, 3, 5, 8,11, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Зауыт бұрылысы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Тәжірибе зауыты бұрылысы - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ленинск бұрылысы - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63; Астана шағын ауданы.
№ 103 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 144, Ақкөл аудандық білім бөлімінің жанындағы "Мектепаралық оқу өндірістік комбинаты" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.

Местонахождение: город Акколь, улица Мира 10, здание государственного учреждения "Аккольская средняя школа № 1 имени Исакова Петра Михайловича Героя Советского Союза" отдела образования Аккольского района.
Границы: улица Абылайхана - 107/1, 113, 115, 117, 119, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134/1, 134/2, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 143/2, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 151/1, 152, 153, 154, 156, 160, 160/1, 160/2, 161,161/1, 162, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/1, 169/2, 171, 172, 172/1, 172/2, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; улица 50 лет Октября - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/2, 13, 13/1, 15, 15/3, 17, 17/1, 19, 19/1, 19/2; улица Богенбая - 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97/2, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 101/2, 102, 103, 103/2, 104, 105, 107, 112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 148/3, 150, 152; улица Чокана Валиханова – 105, 109, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1, 165/2, 167, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 191/1, 193, 193/1, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; улица Карла Маркса - 1, 2, 3, 5,7, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 54А, 54/2, 55/2, 56, 57, 57а, 58, 61, 61/1, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 76, 78, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104; улица Моншактинская – 1, 2, 2а-2, 2/1, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 21/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 50, 50/2, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 54/4, 56, 58, 60, 65, 65/1, 65/2, 67, 67/1, 77/2, 79, 104; улица Зеленая - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24-1, 29, 30, 31, 33, 32, 34, 36, 38; улица Спутник – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30, 103, 105, 106; улица Мира - 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2 10/1; улица Интернациональная - 3, 8, 13, 18, 20, 21, 23, 30, 32, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64/1, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; улица Сагадата Нурмагамбетова – 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 197/1, 197/2, 199; улица 25 Партсъезда - 1, 3, 4, 5, 9, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 23/1; казарма-390 километр - 2, 2/1, 3, 4.
Избирательный участок № 102
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 174, здание коммунального государственного учреждения "Аккольская детско-юношеская спортивная школа" отдела физической культуры и спорта Аккольского района.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова – 203, 209, 211; улица Пушкина - 1, 1а/1, 1а/2, 1/3, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/5, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156а, 156/1, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 170, 174б, 175, 176, 178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; школа-интернат - 1, 2, 3; улица Майкутова - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 3, 4, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7,9, 11, 11а, 11б, 12, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 85, 89, 91, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 99/1, 101/1, 103, 103/1, 105; улица Лесная - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Муратбаева - 2, 3, 5, 7; дома тубгородка - 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 13, 22А; дома детского оздоровительного лагеря "Энергетик", дома детского оздоровительного лагеря "Рассвет"; переулок Госнитиевский - 1/1, 3, 5, 8, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; переулок Заводской - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; переулок Опытнозаводской - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; переулок Ленинский - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63; микрорайон Астана.
Избирательный участок № 103
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 144, здание государственного коммунального казенного предприятия "Межшкольный учебный производственный комбинат" при отделе образования Аккольского района.

Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; Горький көшесі – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 137, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156/1, 156/2, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; Парковая көшесі - 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі - 75/1, 75/2, 81, 83, 83/2, 86/3, 87; Мир көшесі - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомай көшесі – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 104 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Гагарин көшесі 27/1, "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Ақмола облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Ақкөл аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Гагарин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1,13/2, 13/3, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/3, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сатпаев көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2; Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 2/2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзаводская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Западный көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50; Сенная көшесі - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Фурманов көшесі - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45; Исатай көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Кирдищев көшесі – 91, 93, 95, 111, 111/1, 113, 113/1; Горная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32; Киров көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60, 100, 104, 105, 130, 133; Пушкин көшесі – 156, 158, 169, 169а, 171; Сағадат Нұрмағамбетов көшесі – 150, 152.
№ 105 Сайлау учаскесі

Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; улица Горького – 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 134, 137, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 138, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 156/1, 156/2, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; улица Исакова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58; улица Парковая - 1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; улица Кирдищева - 75/1, 75/2, 81, 83, 83/2, 86/3, 87; улица Мира - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; улица Первомайская – 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 104
Местонахождение: город Акколь, улица Гагарина 27/1, здание республиканского государственного учреждения "Аккольское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Акмолинской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей".
Границы: улица Гагарина - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27/3, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 32, 34, 36, 38, 40, 42; улица Сатпаева - 1/1, 1/2, 2, 3/1,3/2; улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 2/2, 3, 5, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; улица Ремзаводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; улица Западная - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 50; улица Сенная - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Фурманова - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 43, 45; улица Исатая - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; улица Панфилова - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; улица Кирдищева – 91, 93, 95, 111, 111/1, 113, 113/1; улица Горная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 19/1, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32; улица Кирова – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60, 100, 104, 105, 130, 133; улица Пушкина - 156, 158, 169, 169а, 171; улица Сагадата Нурмагамбетова – 150, 152.
Избирательный участок № 105

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Привокзал көшесі 6, Ақкөл аудандық білім бөлімі "№ 4 Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Энгельс көшесі - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; Горная көшесі - 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73а, 74, 75; Тихая көшесі - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; Фрунзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Северная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Чапаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; Пионер көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный бұрылысы - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный бұрылысы - 1, 2, 4/1, 4/2; Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзал көшесі - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; Кирдищев көшесі - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141 Шегебай Ұзақбаев көшесі – 61, 61а, 65, 65б, 71, 73, 81, 85, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119, 121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ново-Октябрь көшесі - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Ново-Рудная көшесі - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; 385 шақырым-казарма - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 7.
№ 106 Сайлау учаскесі

Местонахождение: город Акколь, улица Привокзальная 6, здание государственного учреждения "Аккольская средняя школа № 4" отдела образования Аккольского района.
Границы: улица Энгельса - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; улица Горная - 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 73а, 74, 75; улица Тихая - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; улица Фрунзе - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Северная - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 67/1, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; улица Чапаева - 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; улица Пионерская - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; переулок Школьный - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; переулок Горный - 1, 2, 4/1, 4/2; улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; улица Привокзальная - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; улица Кирдищева - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; улица Шегебая Узакбаева – 61, 61а, 65, 65б, 71, 73, 81, 85, 89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119, 121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184, 186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; улица Ново-Октябрьская - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; улица Ново-Рудная - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; казарма–385 километр - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5, 7.
Избирательный участок № 106

Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Шегебай Ұзақбаев көшесі 21, корпус 1, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің "Ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақкөл аудандық аумақтық инспекция" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Шегебай Ұзақбаев көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; Береговая көшесі - 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; Ново-Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100, 102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147, 151; Октябрь бұрылысы № 1 - 1; Октябрь бұрылысы № 2 - 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; Октябрь бұрылысы № 3 - 1, 2, 3, 4, 5, 7; Октябрь бұрылысы № 4 - 1, 2; Первомай көшесі – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 98; Авангардная көшесі - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; С.Сейфуллин көшесі - 2, 2/1, 2/3, 4.
№ 107 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл қаласы, Сағадат Нұрмағамбетов көшесі 11, Ақкөл ауданының білім бөлімі "№ 1 Бала бақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралар: Сағадат Нұрмағамбетов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70; Жайық Бектұров көшесі - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; Булавский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Иманов көшесі - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11; Төле Би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Абылайхан көшесі – 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20; Первомай көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
№ 108 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл орман шаруашылығы ауылы, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Мичурин атындағы негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: город Акколь, улица Шегебая Узакбаева 21, корпус 1, здание государственного учреждения "Аккольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Границы: улица Шегебая Узакбаева - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; улица Береговая - 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191, 197, 199; улица Ново-Береговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 33, 34, 34/1, 36, 38, 39, 40, 41,43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100,102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147, 151; переулок Октябрьский № 1 - 1; переулок Октябрьский № 2 - 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11; переулок Октябрьский № 3 - 1, 2, 3, 4, 5, 7; переулок Октябрьский № 4 - 1, 2; улица Первомайская – 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 56/1, 56/2, 98; улица Авангардная - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; улица Сейфуллина - 2, 2/1, 2/3, 4.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: город Акколь, улица Сагадата Нурмагамбетова 11, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад № 1" отдела образования Аккольского района.
Границы: улица Сагадата Нурмагамбетова - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 70; улица Жайыка Бектурова - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; улица Булавского - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; улица Иманова - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 9, 11; улица Толе Би - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Абылайхана - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 20; улица Первомайская – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: село Аккольский лесхоз, здание государственного учреждения "Основная школа имени Мичурина" отдела образования Аккольского района.

Шекаралар: Ақкөл орман шаруашылығы ауылы, № 29 разъезд, 30 разъезд.
№ 109 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерназар ауылы, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Ерназар ауылдық кітапханасының ғимараты.
Шекаралар: Ерназар ауылы.
№ 110 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Радовка ауылы, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Радов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Радовка ауылы.
№ 111 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жалғызқарағай ауылы, Орталық көшесі 19, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Кирдищев атындағы орта мектебі-бақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Жалғызқарағай ауылы, Қайнар ауылы.
№ 112 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тастыадыр ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі 4, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Ақкөл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Лидиевка медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралар: Тастыадыр ауылы.
№ 113 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Азат ауылы, Алаш көшесі 4а, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Азат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Азат ауылы.
№ 114 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қына ауылы, Болашақ көшесі 11, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Искра орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Қына ауылы.
№ 115 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарасай ауылы, Мағжан Жұмабаев көшесі 6/1, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Одесса орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Қарасай ауылы.
№ 116 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Минск ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 1а, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Минск орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Минск ауылы, Селеті ауылы.
№ 117 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Новорыбинка ауылы, Стрельцова көшесі 12, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Новорыбинка ауылдық мәдениет Үйінің ғимараты.
Шекаралар: Новорыбинка ауылы.
№ 118 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Құрылыс ауылы, Болашақ көшесі 3, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Құрылыс негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Құрылыс ауылы.
№ 119 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қараөзек ауылы, Ардагер көшесі 6, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Айтпай Құсайынов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Қараөзек ауылы.
№ 120 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Еңбек ауылы, Студент көшесі 5, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Еңбек орта мектебі-бақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Еңбек ауылы.
№ 121 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Подлесное ауылы, Лесная көшесі 25, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Ақкөл орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның Подлесное медициналық пункті.
Шекаралар: Подлесное ауылы.
№ 122 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Рамадан ауылы, Бейбітшілік көшесі 18, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Киров негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Рамадан ауылы.
№ 123 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Урюпинка ауылы, Кенесары көшесі 58, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Урюпин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Урюпинка ауылы.
№ 124 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ерофеевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі 19, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Ерофеев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Ерофеевка ауылы.
№ 125 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малоалександровка ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 21, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Мало-Александров негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Малоалександровка ауылы.
№ 126 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 2, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Амангелді ауылы.
№ 127 Сайлау учаскесі

Границы: село Аккольский лесхоз, разъезд № 29, разъезд 30.
Избирательный участок № 109
Местонахождение: село Ерназар, здание Ерназарской сельской библиотеки государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Аккольского района.
Границы: село Ерназар.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: село Радовка, здание государственного учреждения "Радовская начальная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Радовка
Избирательный участок № 111
Местонахождение: село Жалгызкарагай, улица Орталык 19, здание государственного учреждения "Средняя школа-сад имени Кирдищева" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Жалгызкарагай, село Кайнар.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: село Тастыадыр, улица Алии Молдагуловой 4, здание Лидиевского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: село Тастыадыр.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: село Азат, улица Алаш 4а, здание государственного учреждения "Азатская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Азат.
Избирательный участок № 114
Местонахождение: село Кына, улица Болашак 11, здание государственного учреждения "Искровская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Кына.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: село Карасай, улица Магжана Жумабаева 6/1, здание государственного учреждения "Одесская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Карасай.
Избирательный участок № 116
Местонахождение: село Минское, улица Ибрая Алтынсарина 1а, здание государственного учреждения "Минская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Минское, село Селета.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: село Новорыбинка, улица Стрельцова 12, здание Новорыбинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
Границы: село Новорыбинка.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: село Курылыс, улица Болашак 3, здание государственного учреждения "Курлысская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Курылыс.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: село Караозек, улица Ардагер 6, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Айтпая Кусаинова" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Караозек.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: село Енбек, улица Студенческая 5, здание государственного учреждения "Енбекская средняя школа-сад" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Енбек.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: село Подлесное, улица Лесная 25, здание Подлесненского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аккольская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: село Подлесное.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: село Рамадан, улица Бейбитшилик 18, здание государственного учреждения "Кировская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Рамадан.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: село Урюпинка, улица Кенесары 58, здание государственного учреждения "Урюпинская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Урюпинка.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: село Ерофеевка, улица Мухтара Ауэзова 19, здание государственного учреждения "Ерофеевская начальная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Ерофеевка.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: село Малоалександровка, улица Абая Кунанбаева 21, здание государственного учреждения "Мало-Александровская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Малоалександровка.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: село Амангельды, улица Ибрая Алтынсарина 2, здание государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Амангельды.
Избирательный участок № 127

Орналасқан жері: Талқара ауылы, Шәмші Қалдаяқов көшесі 8/1, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралар: Талқара ауылы, "Астана қаласы жүйке ауырулары медициналық-әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекеме.
№ 128 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Наумовка ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі 19, Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы "Аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның Наумовка ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекаралар: Наумовка ауылы.
№ 129 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Виноградовка ауылы, Мектеп көшесі 1, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Виноградов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Виноградовка ауылы.
№ 130 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өрнек ауылы, Дәулетбай Ахметжанов көшесі 34, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Өрнек орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Өрнек ауылы.
№ 131 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Домбыралы ауылы, Азат көшесі 21, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Горький атындағы орта мектебі-бақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Домбыралы ауылы.
№ 132 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңес ауылы, Жеңіс көшесі 28, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Кеңес негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Кеңес ауылы.
№ 133 Сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Малый Барап ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі 11, Ақкөл аудандық білім бөлімі "Барап негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Малый Барап ауылы, Красный Горняк ауылы.

Местонахождение: село Талкара, улица Шамши Калдаякова 8/1, здание сельского клуба.
Границы: село Талкара, государственное учреждение "Психоневрологическое медико-социальное учреждение города Астаны".
Избирательный участок № 128
Местонахождение: село Наумовка, улица Ибрая Алтынсарина 19, здание Наумовского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры" при отделе культуры и развития языков Аккольского района.
Границы: село Наумовка.
Избирательный участок № 129
Местонахождение: село Виноградовка, улица Мектеп 1, здание государственного учреждения "Виноградовская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Виноградовка.
Избирательный участок № 130
Местонахождение: село Орнек, улица Даулетбая Ахметжанова 34, здание государственного учреждения "Орнекская средняя школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Орнек.
Избирательный участок № 131
Местонахождение: село Домбыралы, улица Азат 21, здание государственного учреждения "Средняя школа-сад имени Горького" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Домбыралы.
Избирательный участок № 132
Местонахождение: село Кенес, улица Женис 28, здание государственного учреждения "Кенесская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Кенес.
Избирательный участок № 133
Местонахождение: село Малый Барап, улица Сакена Сейфуллина 11, здание государственного учреждения "Барапская основная школа" отдела образования Аккольского района.
Границы: село Малый Барап, село Красный Горняк.