Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 25/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 сәуірде № 4087 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 02-20/361-И хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 02-20/361-И хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4)5) тармақшаларына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3962 тіркелген, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2014 жылдың 25 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 759 527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 634 119 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 056 638 мың теңге;
2) шығындар – 3 829 295,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44 964 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 782 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 818 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -114 732,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 114 732,8 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. Ауданның 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 670 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Көрсетілген шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2014 года № 25/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 апреля 2014 года № 4087. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16 января 2015 года № 02-20/361-И)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 16.01.2015 № 02-20/361-И).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4)5) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3962, опубликовано 25 января 2014 года в районной газете «Аршалы айнасы», 25 января 2014 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 759 527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 634 119 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 056 638 тысяч тенге;
2) затраты – 3 829 295,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44 964 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 782 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 818 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 732,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 732,8 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 670 тысяч тенге.».
Приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Лебедев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 наурыздағы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Лебедев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   К.Караулов
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 27 марта 2014 года