2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 4561 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 093 945 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 688 860,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 590,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 108 854,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 278 639,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 180 298,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 029,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52 912 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 882,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 822 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 822 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -139 204,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 139 204,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 47/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
3. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің белгіленген сомаларының бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
4. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамындағы 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен субвенция 1 074 482 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Аудандық бюджетте 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 12 875,5 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 46/3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2014 года № 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2015 года № 4561
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 093 945 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 688 860,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 590,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 108 854,7 тысяч тенге; поступления трансфертов – 2 278 639,1 тысяча тенге;
2) затраты – 3 180 298,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 029,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 912 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 882,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 822 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 822 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -139 204,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139 204,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 47/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2015 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2015 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2015 год предусмотрена субвенция из областного бюджета в сумме 1 074 482 тысячи тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 12 875,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 46/3 (вводится в действие с 01.01.2015).

6. Ауданның 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 3 151,3 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 46/3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келістірілген тізімге сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт мамандарының еңбекақыларынан және тарифтік ставкаларынан қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың тарифтік ставкаларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен қосымша жиырма бес пайыз көлемінде белгіленсін.
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2015 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3 151,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 46/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год согласно приложению 7.

9-1. 2015 жылғы аудандық бюджетте шығынында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер 8 қосымшаға сәйкес саналсын.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 11.11.2015 № 46/3 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Гусев
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудандық мәслихатының

9-1. Учесть в расходах районного бюджета на 2015 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 8.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2015 № 46/3 (вводится в действие с 01.01.2015).
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Гусев
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

4754
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
535
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24208
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6439
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13521
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4248
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
7233
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1800
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
352
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5081
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
38246
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11938
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11938
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13041
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13041
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6367
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6367
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6900
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6400
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13401
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6872
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6872
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6529
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6529
12
Көлiк және коммуникация
82661
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13661
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13661
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

4754
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
535
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24208
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6439
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
13521
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4248
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7233
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
1800
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
352
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5081
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
38246
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11938
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11938
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13041
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6367
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6367
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
6900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6400
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13401
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6872
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6872
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6529
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6529
12
Транспорт и коммуникации
82661
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13661
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13661
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

69000
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
69000
13
Басқалар
25305
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24805
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
24805
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
500
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 47/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
794 773,0
Дамыту нысаналы трансферттер
481592,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
481592,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы а. сумен жабдықтау желілерің қайта құру. Батыс бөліміне таратушы су құбыры желілерін салу (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап)
271645,0
Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
209947,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
270 832,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
115,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
156 633,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
123 145,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
30488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 783,0
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11736,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерің сомаларын бөлу
1640,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу

69000
022
Развитие транспортной инфраструктуры
69000
13
Прочие
25305
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24805
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
24805
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
500
Приложение 4
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 47/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
794 773,0
Целевые трансферты на развитие
481 592,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
481 592,0
Реконструкция водопроводных сетей в ауле Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
271 645,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
209 947,0
Целевые текущие трансферты
270 832,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
115,0
Отдел образования района (города областного значения)
156 633,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
123 145,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
30 488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 783,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 736,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 640,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния

436,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8580,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3267,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
3267,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
80 862,0
Бюджеттік кредиттер
52 912,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 912,0
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
52 912,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 47/2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
462 296,1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
139 782,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 350,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге облыстық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
7 566,5
Облыстық бюджеттен жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 238,1
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 125,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 373,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

436,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8 580,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
80 862,0
Бюджетные кредиты
52 912,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 912,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
52 912,0
Приложение 5
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2015 № 47/2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
462 296,1
Целевые текущие трансферты
139 782,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 350,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 350,0
Отдел образования района (города областного значения)
7 566,5
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
2 238,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 125,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
3 373,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

760,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 423,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты трансферттердің сомаларын бөлу
18 423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 057,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
60 057,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31 385,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30 001,0
Облыстық бюджеттен бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) кұнын (50-ға дейін )өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын болу
1 372,6
Дамыту нысаналы трансферттер

760,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 423,0
Распределение сумм трансфертов в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
18 423,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
60 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов(городов областного значения) на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
15 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31 385,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
30 001,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных( крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1 372,6
Целевые трансферты на развитие

322 595,1
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
310 773,1
Аршалы ауданындағы Қостомар ауылында 120 орынға арналған орта мектептің құрылысы
233 479,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылды сумен жабдықтау желілерің қайта құру. Батыс бөліміне таратушы су құбыры желілерін салу (бірінші алап) және шығыс бөліміне (екінші алап)
41 294,1
Разъезд 42 ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта жабдықтауға ЖСҚ әзірлеу

322 595,1
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
310 773,1
Строительство средней школы на 120 мест в селе Костомар Аршалынского района
233 479,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области. Строительство разводящих сетей в западной части (первый массив) и восточной части аула (второй массив)
41 294,1
Разработка ПСД на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения Разъезда 42

6 000,0
Аршалы ауданы Аршалы к.Добровольскині көшесі бойындағы 16-пәтерлі тұрғын құрылысы
30 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 822,0
Аршалы ауданының «Аршалы Су 2030» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын үлкейту
11 822,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісі кезінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Аршалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі

6 000,0
Строительство 16-ти квартирного жилого дома по улице Добровольского в поселке Аршалы
30 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 822,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Аршалы Су 2030» Аршалынского района
11 822,0
Приложение 6
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2015 год