Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 5С 23/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 4169 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.01.2015 № 18 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3948 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 898 568,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 053 608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 986,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 894,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 793 080,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 946 628,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 854,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 16 671,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 817,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 124,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 4 124,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67 039,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 039,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 668,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 817,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 188,0 мың теңге.»;
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«3. 2014 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 19 773,0 мың теңге сомада бекітілсін.»;

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2014 года № 5С 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 мая 2014 года № 4169. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2015 года № 18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.01.2015 № 18).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3948, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 898 568,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 053 608,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 894,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 793 080,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 946 628,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 854,3 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 16 671,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 817,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 124,0 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 4 124,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 039,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 039,0 тысяч тенге:
поступление займов – 16 668,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 817,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 188,0 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в новой редакции:
«3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 19 773,0  тысячи тенге.»;

11-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде бекітілген заңнамалық тәртіпте, 2014 жылдың 1 қаңтарына 52 188,0 мың теңге сомада құрылған бюджеттік қаражаттың қалдықтарын бөлу қарастырылғаны ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1478 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Елисеев А.К.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының
әкімі                                      Ж. Нұркенов
Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы
25 сәуірдегі № 5С 23/1 шешіміне 1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 5С 21/3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

пункт 11-1 изложить в новой редакции:
«11-1. Учесть, что в бюджете района на 2014 год в установленном законодательством порядке, распределены остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2014 года в сумме 52 188,0 тысяч тенге.»;
приложения 1478 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Елисеев А.К.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Атбасарского района                        Ж.Нуркенов
Приложение 1 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 апреля 2014 года № 5С 23/1
Приложение 1 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

24 387,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 482,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
785,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120,0
02
Қорғаныс
6 099,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 099,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 559,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 422,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 422,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 422,0
04
Бiлiм беру
2 109 522,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 098 251,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 058,0
003
Жалпы білім беру
1 589 688,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 140,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 044,0
006
Балаларға қосымша білім беру
82 555,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
86 740,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
22 800,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
219 147,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 079,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 271,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
11 271,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

24 387,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 482,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
785,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
120,0
02
Оборона
6 099,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 099,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 559,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 422,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 422,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 422,0
04
Образование
2 109 522,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 098 251,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 058,0
003
Общеобразовательное обучение
1 589 688,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 140,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 044,0
006
Дополнительное образование для детей
82 555,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86 740,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 800,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
219 147,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 079,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 271,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
11 271,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

121 546,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 404,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
65 205,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
43 799,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
4 428,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 710,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 613,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 444,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 252,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3 328,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
2 589,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15 242,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 012,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 606,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 624,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10 378,4
008
Cпорт және туризм объектілерін дамыту
10 378,4
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 923,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 302,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 302,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
9 686,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 686,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 620,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 620,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56 315,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 490,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 100,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

121 546,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 404,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
65 205,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
43 799,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4 428,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 710,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 613,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 444,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
7 252,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3 328,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2 589,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15 242,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 012,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 606,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 624,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 378,4
008
Развитие объектов спорта и туризма
10 378,4
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 923,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 302,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 302,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9 686,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9 686,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 620,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 490,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 100,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения

18 469,0
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
1 033,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 033,0
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
798,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
798,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
846,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
846,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 685,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 685,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 448,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 448,0
123
Атбасар ауданының Новосельский селолық округі әкімінің аппараты
1 025,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 025,0
123
Атбасар ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
1 211,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 211,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 267,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 267,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 043,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 043,0
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
464,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
464,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 444,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 444,0
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
893,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
893,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
1 075,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 075,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
629,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
629,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 608,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 608,0
Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы
25 сәуірдегі № 5С 23/1 шешіміне 3
Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 5С 21/3 шешіміне 7 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

18 469,0
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
1 033,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 033,0
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
798,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
798,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
846,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
846,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 685,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3 685,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
1 448,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 448,0
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
1 025,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 025,0
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
1 211,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 211,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 267,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 267,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
1 043,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 043,0
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
464,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
464,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 444,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 444,0
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
893,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
893,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
1 075,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 075,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
629,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
629,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 608,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 608,0
Приложение 3 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 апреля 2014 года № 5С 23/1
Приложение 7 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты

374 420,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
219 147,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны көтеруге
24 924,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
210,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
19 154,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
2 791,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
788,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
99 212,0
Бюджеттік кредиттер
16 668,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
16 668,0
Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы
25 сәуірдегі № 5С 23/1 шешіміне 4 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 5С 21/3 шешіміне 8 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
95 964,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
48 478,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
1 247,0
Мектептерге құрастырмалы-модульдік қазаңдықтарды сатып алуға
43 005,0
Мектептерге спорттық құралдар сатып алуға
3 234,0

374 420,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
219 147,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
24 924,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
210,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
19 154,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
2 791,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
788,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
99 212,0
Бюджетные кредиты
16 668,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
16 668,0
Приложение 4 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 апреля 2014 года № 5С 23/1
Приложение 8 к решению Атбасарского районного
маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
95 964,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48 478,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
1 247,0
На приобретение блочно-модульных котельных для школ
43 005,0
На приобретение спортивного инвентаря для школ
3 234,0