Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 шілдедегі № 5С 26/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 шілдеде № 4267 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 18 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.01.2015 № 18 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3948 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 981 346,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 073 608,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 986,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 48 894,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 845 858,3 мың теңге;
2) шығындар – 2 996 628,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14 854,3 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 16 671,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 817,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 902,3 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 36 902,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67 039,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 039,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 668,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 817,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 52 188,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 148 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 4 июля 2014 года № 5С 26/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 июля 2014 года № 4267. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 января 2015 года № 18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.01.2015 № 18).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С 21/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3948, опубликовано от 24 января 2014 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 981 346,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 073 608,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 48 894,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 845 858,3 тысяч тенге;
2) затраты – 2 996 628,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14 854,3 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 16 671,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 817,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 902,3 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 36 902,3 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67 039,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 039,0 тысяч тенге:
поступление займов – 16 668,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 817,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 52 188,0 тысяч тенге.»;
приложения 148 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ерденов Д.З.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының әкімі                    А.Никишов
Атбасар аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 шілдедегі

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ерденов Д.З.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   А.Никишов
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 4 июля 2014

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115 942,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 250,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 386,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 482,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
784,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
2 500,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120,0
02
Қорғаныс
6 099,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 099,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 559,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 422,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 422,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 422,0
04
Бiлiм беру
2 117 322,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 107 702,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 058,0
003
Жалпы білім беру
1 594 652,2
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 914,2
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 044,0
006
Балаларға қосымша білім беру
82 555,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
86 740,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
22 800,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
219 147,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115 942,0
022
Капитальные расходы государственного органа
2 250,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 386,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 482,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
784,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
2 500,0
015
Капитальные расходы государственного органа
120,0
02
Оборона
6 099,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 099,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 559,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 422,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 422,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 422,0
04
Образование
2 117 322,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 107 702,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 058,0
003
Общеобразовательное обучение
1 594 652,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 914,2
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 044,0
006
Дополнительное образование для детей
82 555,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
86 740,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 800,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
219 147,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

3 302,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
9 686,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 686,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 620,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 620,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56 315,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 490,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 100,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 247,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
48 478,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21 220,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 350,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 350,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
13 870,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 766,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9 104,0
12
Көлiк және коммуникация
24 634,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 014,8
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 014,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 620,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 620,0
13
Басқалар
50 573,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18 469,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
18 469,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 575,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 575,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

3 302,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9 686,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9 686,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 620,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5 490,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 100,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 247,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
48 478,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21 220,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 350,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 350,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13 870,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4 766,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9 104,0
12
Транспорт и коммуникации
24 634,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 014,8
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
9 014,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 620,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
3 620,0
13
Прочие
50 573,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 469,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
18 469,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 575,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 575,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

18 469,0
123
Атбасар ауданының Борисовка селолық округі әкімінің аппараты
1 033,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 033,0
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
798,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
798,0
123
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
846,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
846,0
123
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 685,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 685,0
123
Атбасар ауданының Новоалександровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 448,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 448,0
123
Атбасар ауданының Новосельский селолық округі әкімінің аппараты
1 025,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 025,0
123
Атбасар ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты
1 211,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 211,0
123
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 267,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 267,0
123
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 043,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 043,0
123
Атбасар ауданының Сепе селолық округі әкімінің аппараты
464,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
464,0
123
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 444,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 444,0
123
Атбасар ауданының Сочинский селолық округі әкімінің аппараты
893,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
893,0
123
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
1 075,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 075,0
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
629,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
629,0
123
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 608,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 608,0
Атбасар аудандық мәслихатының

18 469,0
123
Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района
1 033,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 033,0
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
798,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
798,0
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
846,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
846,0
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 685,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
3 685,0
123
Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района
1 448,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 448,0
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
1 025,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 025,0
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
1 211,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 211,0
123
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
1 267,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 267,0
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
1 043,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 043,0
123
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
464,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
464,0
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
1 444,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 444,0
123
Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района
893,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
893,0
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
1 075,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 075,0
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
629,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
629,0
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 608,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
1 608,0
Приложение 3
к решению Атбасарского
районного маслихата

2014 жылғы 4 шілдедегі
№ 5С 26/2 шешіміне
3 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 5С 21/3 шешіміне
8 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
115 964,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
48 478,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 %-ға дейін) өтеуге
1 247,0
Мектептерге құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алуға

от 4 июля 2014
года № 5С 26/2
Приложение 8
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 25 декабря 2013
года № 5С 21/3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые текущие трансферты
115 964,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48 478,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
1 247,0
На приобретение блочно-модульных котельных для школ

43 005,0
Мектептерге спорттық құралдар сатып алуға
3 234,0
Атбасар қаласы № 3 орта мектебінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға
5 000,0
Атбасар қаласын жылумен қамтамасыз ету объектілерін жылу беру маусымына дайындауға
15 000,0
Дамуға нысаналы трансферттер
32 778,3
"Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
32 778,3

43 005,0
На приобретение спортивного инвентаря для школ
3 234,0
На укрепление материально-технической базы средней школы № 3 города Атбасар
5 000,0
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения города Атбасар
15 000,0
Целевые трансферты на развитие
32 778,3
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су"
32 778,3