Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда № 4016 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2014 жылғы 24 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3493382,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 428918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2279,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68891,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2993294,0 мың теңге;
2) шығындар – 3493760,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7198,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8334,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 8000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -15576,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 15576,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8334,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1136,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2014 года № 5С-24/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 февраля 2014 года № 4016. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Бұланды таңы» и 24 января 2014 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3493382,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 428918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2279,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68891,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2993294,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3493760,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7198,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8334,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 8000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -15576,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15576,5 тысяч тенге:
поступления займов – 8334,0 тысячи тенге;
погашение займов – 1136,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8378,5 мың теңге.»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 24-сессияның
төрағасы                                   Т.Садвақасов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 20 ақпандағы
№ 5С-24/1 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 8378,5 тысяч тенге.»;
приложение 1 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 24 внеочередной
сессии маслихата                           Т.Садвакасов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата
от 20 февраля 2014 года № 5С-24/1
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы