Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 5С-28/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда № 4215 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2014 жылғы 24 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3649351,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 428918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2279,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68891,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3149263,9 мың теңге;
2) шығындар – 3659909,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7198,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8334,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6600,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 6600,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24355,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24355,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8334,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1136,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17157,4 мың теңге.»;
4-тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«4. 2014 жылға аудандық бюджетте 1542039,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2014 года № 5С-28/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 мая 2014 года № 4215. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Бұланды Таңы» и 24 января 2014 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3649351,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 428918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2279,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68891,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3149263,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3659909,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7198,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8334,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6600,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 6600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -24355,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24355,4 тысячи тенге:
поступления займов – 8334,0 тысячи тенге;
погашение займов – 1136,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17157,4 тысячи тенге.»;
абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
«4. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в сумме 1542039,9 тысяч тенге, в том числе:»;

4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«3) республикалық бюджеттен 309452 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
12914 мың теңге арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге, соның ішінде:
12914 мың теңге Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
174193 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
12291 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
12291 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға;
15288 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
84 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға;
92469 мың теңге мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландыратылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге;
1503 мың теңге мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;

подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
«3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 309452 тысячи тенге, в том числе:
12914 тысяч тенге на предоставление специальных социальных услуг, в том числе:
внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу 12914 тысяч тенге;
174193 тысячи тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
12291 тысяча тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 12291 тысяча тенге;
15288 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
84 тысячи тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
92469 тысяч тенге на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
1503 тысячи тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;

710 мың теңге 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге.»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 28-сессияның
төрағасы                                   А.Ермуханов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының

710 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.»;
приложение 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 28 внеочередной
сессии                                     А.Ермуханов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата