Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5С-30/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 4262 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2014 жылғы 24 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1)2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 3698594,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 428918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2279,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68891,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3198506,9 мың теңге;
2) шығындар – 3709152,3 мың теңге;
4-тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«4. 2014 жылға аудандық бюджетте 1591282,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;
4-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«4) облыстық бюджеттен 198236 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
65719 мың теңге ауданның білім насандарына құрастырмалы-модульдік қазандықтар сатып алуға және орнатуға;
3820 мың теңге ауданның мектептері үшін спорттық жабдықтар сатып алуға;
28890 мың теңге Бұланды ауданы Макинск қаласының футбол алаңы үшін жасанды жабын төсеуге;
20659 теңге автомобиль жолдарына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
36306 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
108 мың теңге бруцеллез ауруымен ауыратын ұсақ қара малдарға санитарлық союды өткізуге;
891 мың теңге санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 % дейін) өтеуге;
41843 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға.»;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № 5С-30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2014 года № 4262. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Бұланды Таңы» и 24 января 2014 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
подпункты 1)2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3698594,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 428918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2279,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68891,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3198506,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3709152,3 тысячи тенге;
абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
«4. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в сумме 1591282,9 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 4) пункта 4 изложить в новой редакции:
«4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 198236 тысячи тенге, в том числе:
65719 тысяч тенге на приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования района;
3820 тысяч тенге на приобретение спортивного инвентаря для школ района;
28890 тысяч тенге на искусственное покрытие футбольного поля в городе Макинск Буландынского района;
20659 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог;
36306 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
108 тысяч тенге на проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом;
891 тысяча тенге на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой;
41843 тысячи тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.»;

Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 30-сессияның
төрағасы                                   A.Ермұханов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі                    Қ.Испергенов
Бұланды аудандық мәслихатының

приложение 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 30 внеочередной
сессии                                     А.Ермуханов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района                  К.Испергенов
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата