Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 5С-32/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 қазанда № 4390 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 5С-43/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 5С-43/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде және 2014 жылғы 24 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3782302,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 428918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2279,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68891,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3282214,1 мың теңге;
2) шығындар – 3783859,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7154,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 8290,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 15600,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 15600, мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -24312,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24312,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8290,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1136,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17157,4 мың теңге.»;
4 тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда баяндалсын:
«4. 2014 жылға аудандық бюджетте 1674990,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:»;

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 сентября 2014 года № 5С-32/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 октября 2014 года № 4390. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № 5С-43/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2015 № 5С-43/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3959, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Бұлаңды Таңы» и 24 января 2014 года в газете «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3782302,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 428918,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2279,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68891,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3282214,1 тысяча тенге;
2) затраты – 3783859,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7154,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 8290,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15600,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 15600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -24312,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24312,3 тысяч тенге:
поступления займов – 8290,9 тысячи тенге;
погашение займов – 1136,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17157,4 тысячи тенге.»;
абзац первый пункта 4 изложить в следующей редакции:
«4. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты в сумме 1674990,1 тысяча тенге, в том числе:»;

4 тармақтың 2)4) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«2) облыстық бюджеттен 215171,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
203021,9 мың теңге білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жаңғыртуға;
3150,0 мың теңге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға;
9000,0 мың теңге заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға;»;
«4) облыстық бюджеттен 272943,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
65719 мың теңге ауданның білім насандарына құрастырмалы-модульдік қазандықтар сатып алуға және орнатуға;
1977,7 мың теңге ауданның мектептері үшін спорттық жабдықтар сатып алуға;
34890 мың теңге Бұланды ауданы Макинск қаласының футбол алаңы үшін жасанды жабын төсеу және стадионда жүгіру жолын орналастыруға;
35659 теңге автомобиль жолдарына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
36306 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
108 мың теңге бруцеллез ауруымен ауыратын ұсақ қара малдарға санитарлық союды өткізуге;
891 мың теңге санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50 % дейін) өтеуге;

подпункты 2)4) пункта 4 изложить в новой редакции:
«2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 215171,9 тысяч тенге, в том числе:
203021,9 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
3150,0 тысяч тенге на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах;
9000,0 тысяч тенге на увеличение уставного капитала юридических лиц;»;
«4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 272943,2 тысячи тенге, в том числе:
65719 тысяч тенге на приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования района;
1977,7 тысяч тенге на приобретение спортивного инвентаря для школ района;
34890 тысяч тенге на искусственное покрытие футбольного поля и устройство беговой дорожки стадиона в городе Макинск Буландынского района;
35659 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог;
36306 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
108 тысяч тенге на проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом;
891 тысяча тенге на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой;

83892,5 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
13500 мың теңге Бұланды ауданының білім объектілерін жылу беру маусымына дайындау.»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-23/1 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 32-сессияның
төрағасы                                   Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
КЕЛІСІЛДІ
Бұланды ауданының әкімі                    Қ.Испергенов
Бұланды аудандық мәслихатының

83892,5 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства;
13500 тысяч тенге на подготовку к отопительному сезону объектов образования Буландынского района.»;
приложение 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 5С-23/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 32 внеочередной
сессии                                     Б.Кажаканов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
СОГЛАСОВАНО
Аким Буландынского района                  К.Испергенов
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата