Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 5С26-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 4211 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 14 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 14 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 тіркелген, 2014 жылғы 20-27 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 919292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3064 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1522 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 788308 мың теңге;
2) шығындар – 909792 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6118 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 8334 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9500 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -6118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6118 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 8334 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2216 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.»;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2014 года № 5С26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2014 года № 4211. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2015 года № 14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2015 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3963, опубликованное 20-27 января 2014 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 919292 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 126398 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3064 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1522 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 788308 тысяч тенге;
2) затраты – 909792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6118 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8334 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6118 тысяч тенге:
поступление займов – 8334 тысяч тенге;
погашение займов – 2216 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       А.Қасенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Касенова
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

75781
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17499
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17356
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
143
02
Қорғаныс
737
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
737
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
421
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
316
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
284
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
284
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
284
04
Бiлiм беру
510785
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
510785
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27257
004
Жалпы білім беру
379088
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1477
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5152
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4904
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5335
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87572
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
40083
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40041
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14052
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
740
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
250
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4041
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
267
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

75781
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17499
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
17356
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
143
02
Оборона
737
122
Аппарат акима района (города областного значения)
737
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
421
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
316
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
284
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
284
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
284
04
Образование
510785
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
510785
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27257
004
Общеобразовательное обучение
379088
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1477
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5152
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4904
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5335
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87572
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
40083
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14052
002
Программа занятости
5325
005
Государственная адресная социальная помощь
740
006
Оказание жилищной помощи
250
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4041
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
267
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат