Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 "Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 5С28-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 шілдеде № 4261 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 14 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 28.01.2015 № 14 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 тіркелген, 2014 жылғы 20-27 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 939654,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 126398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3064 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1522 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 808670,8 мың теңге;
2) шығындар – 936410,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 6118,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 8334,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2216 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 9737 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9737 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -12611,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12611,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 8334 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2216 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6493,2 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін»;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2014 года № 5С28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 июля 2014 года № 4261. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2015 года № 14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2015 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 26 декабря 2013 года № 5С23-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3963, опубликованное 20-27 января 2014 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 939654,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 126398 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3064 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1522 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 808670,8 тысяч тенге;
2) затраты – 936410,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6118,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8334,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2216 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9737 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9737 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12611,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12611,2 тысяч тенге:
поступление займов – 8334 тысяч тенге;
погашение займов – 2216 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6493,2 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 1000 тысяч тенге.»;

көрсетілген шешімінің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш.Қабылов
Аудандық мәслихаттың
хатшысының міндетін атқарушы               Ж.Алпыспаев
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
Егіндікөл аудандық мәслихатының

приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ч.Кабулов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Ж.Алпыспаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата

72133
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72133
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18468
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18002
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
78
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
180
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
208
02
Қорғаныс
683
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
683
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
367
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
316
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
284
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
284
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
284
04
Бiлiм беру
513684
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
513684
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27665
004
Жалпы білім беру
381835
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1477
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5152
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4904
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
5335
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87316
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
40360
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40318
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14329
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5325
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек

72133
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
72133
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18468
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
18002
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
78
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
180
015
Капитальные расходы государственного органа
208
02
Оборона
683
122
Аппарат акима района (города областного значения)
683
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
367
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
316
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
284
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
284
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
284
04
Образование
513684
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
513684
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27665
004
Общеобразовательное обучение
381835
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1477
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5152
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4904
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5335
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87316
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
40360
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40318
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14329
002
Программа занятости
5325
005
Государственная адресная социальная помощь