Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 5С-28/3-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 шілдеде № 4269 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 079 568,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 628 274 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 438 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 866 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 435 990,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 095 102,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 18 473 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19 553 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 007,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 007,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2014 года № 5С-28/3-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 июля 2014 года № 4269
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3944, опубликовано 11 января 2014 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2014 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 079 568,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 628 274 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 438 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 866 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 435 990,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 095 102,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 473 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 007,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 007,3 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ерейментау аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               Н.Кравченко
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов
Ерейментау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 маусымдағы № 5С-28/3-14
шешіміне 1 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности секретаря
Ерейментауского районного маслихата        Н.Кравченко
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 27 июня 2014 года № 5С-28/3-14
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата