Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендерінің шекараларын (шектерін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № а-6/317 қаулысы және Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 5С-28/7-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде № 4297 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес аумақтарда Ерейментау ауданының ауылдық елді мекендерінің шекаралары (шектері) белгіленсін.
2. "Ерейментау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
Сессия төрағасы,
Ерейментау аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы Н.Кравченко
Ерейментау ауданының әкімдігінің

Об установлении границ (черты) сельских населенных пунктов Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 27 июня 2014 года № а-6/317 и решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2014 года № 5С-28/7-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области от 29 июля 2014 года № 4297.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВИЛ, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) сельских населенных пунктов Ерейментауского района в площадях согласно приложения.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Ерейментауского района" внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Председатель сессии,
исполняющий обязанности секретаря
Ерейментауского районного маслихата Н.Кравченко
Приложение к постановлению
акимата Ерейментауского района