"Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-9/443 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № а-8/394 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 қыркүйекте № 4337 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы № а-10/335 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 12.10.2017 № а-10/335 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуінің № 3831 Тізімінде тіркелген, 2013 жылғы 19 қазанда "Ереймен", "Ерейментау" газетінде жарияланған) Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-9/443 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының қосымшасы жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданы әкімі Е.Нұғыманов
Ерейментау ауданы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 29 августа 2013 года № А-9/443 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 5 августа 2014 года № а-8/394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2014 года № 4337. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 октября 2017 года № а-10/335
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12.10.2017 № а-10/335 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района от 29 августа 2013 года № А-9/443 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3831, опубликовано в газете "Ерейментау", "Ереймен" 19 октября 2013 года) следующее изменение:
приложение к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Е.Альжанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района

2014 жылғы 5 тамыздағы
№ а-8/394 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 тамыздағы
№ а-9/443 қаулысымен
бекітілді
Ерейментау ауданында мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың төлем мөлшері
Ауданның атауы
Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру ұйымы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі мекемелерде айына (теңге) жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ерейментау
Бала бақша
Мектеп жанындағы күні толық келумен шағын орталық
Мектеп жанындағы күні толық емес келумен шағын орталық
Бала бақша
Мектеп кезінде толық келумен шағын орталық
Мектеп кезінде толық емес келумен шағын орталық
мемлекеттік

от 5 августа 2014 года
№ а-8/394
Утверждено
постановлением акимата
Ерейментауского района
от 29 августа 2013 года
№ а-9/443
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе
Наименованиерайона
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Ерейментауский
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный