Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 қарашадағы № 5С-33/2-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 4466 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2014 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 130 571,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 625 105,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 445,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 23 316,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 469 704,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 146 106,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 18 473 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 19 553 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34 007,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 007,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Р.Бестаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының  хатшысы                      Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданының әкімі                 Е.Нұғыманов
Ерейментау аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13 ноября 2014 года № 5С-33/2-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2014 года № 4466
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3944, опубликовано 11 января 2014 года в районной газете «Ереймен», 11 января 2014 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 130 571,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 625 105,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 445,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 316,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 469 704,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3 146 106,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 473 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 553 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 007,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 007,3 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Р.Бестаев
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата                                  К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Аким Ерейментауского района                Е.Нугманов
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

8 194,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
69 023,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
13 188,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
78 806,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182,6
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
126,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
81,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
81,8
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
364,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
364,1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 589,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 589,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
131,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
131,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
56,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
56,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
26,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 360,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
4 360,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
171,1
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
171,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
83,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
83,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
87,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
87,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57,9
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
57,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
27,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
27,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
54,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
54,4
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
213 090,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
213 090,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
213 090,0
Бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19 553,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
19 553,0
Ерейментау аудандық мәслихатының

8 194,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
69 023,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
13 188,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
78 806,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182,6
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
126,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Аппарат маслихата района (города областного значения)
81,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
81,8
Аппарат акима района (города областного значения)
364,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
364,1
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 589,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 589,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
131,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
131,8
Отдел строительства района (города областного значения)
56,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
56,6
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
26,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
26,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 360,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4 360,2
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
171,1
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
171,1
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
83,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
83,7
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
87,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
87,8
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57,9
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
57,9
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
27,5
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
54,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
54,4
Целевые трансферты на развитие
213 090,0
Отдел строительства района (города областного значения)
213 090,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
213 090,0
Бюджетные кредиты
19 553,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19 553,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
19 553,0
Приложение 3 к решению
Ерейментауского районного маслихата

2014 жылғы 13 қарашадағы № 5С-33/2-14
шешіміне 3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
645 649,5
Мақсатты ағымды трансферттер
167 603,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
102 787,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
67 854,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ мүйізді қара малды санитарлы союға жіберу

от 13 ноября 2014 года № 5С-33/2-14
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
645 649,5
Целевые текущие трансферты
167 603,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
102 787,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
67 854,0
На проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота, больного бруцеллезом

6 510,0
Санитарлық мал союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың (50% дейін) құнын қайтару
28 423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 170,7
Ауданның білім беру нысандары үшін құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алуға
8 552,0
Білім объектілерін жылу беру маусымына дайындау
19 841,0
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алуға
1 777,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 661,0
елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту (Ерейментау қаласы жылу жолының күрделi жөндеуі)
12 661,0
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға (Жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға)
20 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 985,0
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
478 045,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
464 045,8
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистральды су құбыры желілерін қайта құру)
130 987,5
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау (Ерейментау ауданындағы Заготзерно шағын ауданында 200 орынды мектебінің құрылысы)
333 058,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту ("Ерейментау Су Арнасы" ШЖҚ МКК жарғылық капиталының үлкейту)
14 000,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 13 қарашадағы № 5С-33/2-14
шешіміне 4 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 5С-22/2-13
шешіміне 6 қосымша
2014 жылға арналған Ерейментау қаласы және ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық шағын топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
ШЫҒЫНДАР
04
Бiлiм беру
1 909,2
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 909,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 909,2
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 909,2
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты
1 104,4
Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты
0,0
Қойтас селолық округі әкімінің аппараты
424,8
Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты
380,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
28 102,0
2
Коммуналдық шаруашылық
165,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165,0
14
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
165,0
Олжабай батыр атындағы селолық округі әкімінің аппараты
165,0
3
Елді-мекендерді абаттандыруға
27 937,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 937,0

6 510,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
28 423,0
Отдел образования района (города областного значения)
30 170,7
На приобретение и установку блочно-модульных котельных для объектов образования района
8 552,0
На подготовку к отопительному сезону объектов образования
19 841,0
На приобретение спортивного инвентаря для школ района
1 777,7
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
32 661,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (Капитальный ремонт теплотрассы города Ерейментау)
12 661,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов (На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения)
20 000,0
Аппарат акима района (города областного значения)
1 985,0
на укрепление материально-технической базы органов управления
1 985,0
Целевые трансферты на развитие
478 045,8
Отдел строительства района (города областного значения)
464 045,8
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау)
130 987,5
Строительство и реконструкция объектов образования (Строительство школы на 200 мест в микрорайоне Заготзерно Ерейментауского района)
333 058,3
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000,0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц (Увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Ерейментау Су Арнасы")
14 000,0
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 13 ноября 2014 года № 5С-33/2-14
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 5С-22/2-13
Затраты по бюджетным программам аппаратов акима города Ерейментау, сельских округов и сел на 2014 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
ЗАТРАТЫ
04
Образование
1 909,2
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 909,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 909,2
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1 909,2
Аппарат акима города Ерейментау
1 104,4
Аппарат акима Еркиншиликского аульного округа
0,0
Аппарат акима Койтасского сельского округа
424,8
Аппарат акима Бестогайского сельского округа
380,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 102,0
2
Коммунальное хозяйство
165,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
165,0
Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра
165,0
3
Благоустройство населенных пунктов
27 937,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 937,0