Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі № С-31/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 4281 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Жаңа дәуір» аудандық газетінде, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Сельская новь» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2013 года № С-25/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 9 июля 2014 года № С-31/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июля 2014 года № 4281
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2014 – 2016 годы» от 23 декабря 2013 года № С - 25/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3960, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жаңа дәуір», 17 января 2014 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению;
пункт 6 изложить в новой редакции:

970
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
650
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
40
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
130
9
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
4
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
7
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
10
2
Салықтық емес түсiмдер
34480
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1357
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
15
2
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
15
5
Мемлекеттік меншiгінде мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1335
8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кiрiстер
1085
9
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін кірістер
250
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
7
6
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
7
6
Өзге де салықтық емес түсімдер
33123
1
Өзге де салықтық емес түсімдер
33123
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
33123
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
28000
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
28000
1
Жерді сату
28000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
28000
4
Трансферттердің түсімдері
1840688,6
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1840688,6
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1840688,6
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

970
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
650
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
40
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
130
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформления) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
4
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж. и калибра до 4,5 мм. включительно)
7
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
10
2
Неналоговые поступления
34480
1
Доходы от государственной собственности
1357
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
15
2
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
15
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1335
8
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1085
9
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
250
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
7
6
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета банкам-заемщикам
7
6
Прочие неналоговые поступления
33123
1
Прочие неналоговые поступления
33123
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
33123
3
Поступления от продажи основного капитала
28000
3
Продажа земли и нематериальных активов
28000
1
Продажа земли
28000
1
Поступления от продажи земельных участков
28000
4
Поступления трансфертов
1840688,6
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1840688,6
2
Трансферты из областного бюджета
1840688,6
1
Целевые текущие трансферты