Есіл ауданының Есіл қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне және ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 сәуірде № 4074 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 41/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 41/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 9 бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл ауданының Есіл қаласы, ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне және ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлеріне, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкалары 123 қосымшаларға сәйкес жоғарылатылсын (төмендетілсін).
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Төлебаев
Аудандық
мәслихат хатшысы                           С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің салық комитеті Ақмола
облысы бойынша салық
департаментінің Есіл ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Қ.Садықов
Есіл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/7
шешіміне 1 қосымша
Есіл ауданының Есіл қаласы жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары
Аймақтардың нөмірлері
Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (+), төмендету (-) пайыздары
I
+40
II
+10
III
+20
IV
+10
V
0
VI
+10
VII
0
VIII
+20
IX
+20
X
+10
XI
+10
XII
-10
Есіл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/7
шешіміне 2 қосымша
Есіл ауданының ауылдық елді мекендері жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету)

О повышении (понижении) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № 29/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2014 года № 4074. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 41/6
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2015 № 41/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
В соответствии со статьей 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить (понизить) базовые ставки земельного налога на земельные участки города Есиль, сельских населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения Есильского района, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции, согласно приложениям 123.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной
регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        C.Тулебаев
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Руководитель государственного
учреждения «Налоговое управление
по Есильскому району Налогового
департамента по Акмолинской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан»             К.Садыков
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 27 февраля 2014 года № 29/7
Проценты повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Есиль Есильского района
Номера зон
Проценты повышения (+), понижения (-) базовых ставок земельного налога
I
+40
II
+10
III
+20
IV
+10
V
0
VI
+10
VII
0
VIII
+20
IX
+20
X
+10
XI
+10
XII
-10
Приложение 2 к решению
Есильского районного маслихата
от 27 февраля 2014 года № 29/7
Повышение (понижение) базовых ставок земельного налога на земельные участки сельских населенных пунктов Есильского района