Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 шілдеде № 33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 4263 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 02.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3940 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтарда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2919425,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 668044 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14420,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 76342 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2160619,2 мың теңге;
2) шығындар 2952122,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7022 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-39719,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 39719,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 157 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 27/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2014 года № 33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июля 2014 года № 4263. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 02.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3940, опубликовано 20 января 2014 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 2919425,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 668044 тысячи тенге;
неналоговые поступления 14420,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 76342 тысячи тенге;
поступления трансфертов 2160619,2 тысячи тенге;
2) затраты 2952122,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7022 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-39719,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39719,2 тысячи тенге.»;
приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Говоров
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 2 шілдедегі № 33/2
шешіміне 1 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Говоров
Секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 2 июля 2014 года № 33/2
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата