Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 35/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қарашада № 4456 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 ақпандағы № 23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 02.02.2015 № 23 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3940 тіркелген, 2014 жылғы 20 қаңтарда «Жаңа Есіл» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2801811,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 686194 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24609,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 52999 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2038009,6 мың теңге;
2) шығындар 2820509,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 7022 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 8334 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1312 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 14000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу 14000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-39719,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 39719,2 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов
Есіл аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 27/2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2014 года № 35/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2014 года № 4456. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 2 февраля 2015 года № 23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 02.02.2015 № 23).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № 27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3940, опубликовано 20 января 2014 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 2801811,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 686194 тысячи тенге;
неналоговые поступления 24609,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 52999 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2038009,6 тысяч тенге;
2) затраты 2820509,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7022 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8334 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 1312 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 14000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 14000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-39719,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39719,2 тысячи тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 0 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии, секретарь
районного маслихата                        С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата

153875
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102186,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114207,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113554,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17284,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20157,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20307,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2009,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5304
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14165,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
573,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
424
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18707,5
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1630
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3275,8
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9715
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
653
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
374851,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1852,8
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1852,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10176,8
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10176,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
156154,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
136969,7
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
18418,6
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның жетіспейтін объектілерін салу және/немесе дамыту

153875
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102186,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114207,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113554,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17284,7
002
Программа занятости
20157,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20307,3
005
Государственная адресная социальная помощь
2009,5
006
Оказание жилищной помощи
5304
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14165,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
573,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
424
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18707,5
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1630
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3275,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9715
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
653
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
653
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
374851,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1852,8
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1852,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
10176,8
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10176,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
156154,5
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
136969,7
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18418,6
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

75 736
Ауданның бiлiм бөлімі
179 235
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
153 875
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
8 194
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі химия кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8 194
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
17 166
Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты
26 088
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
26 088
Курский ауылы әкімінің аппараты
18 038
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
18 038
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 839
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
9 066
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 622
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
151
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
653
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
42
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға
611
Бюджеттік несиелер
8 334
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
8 334
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
8 334
Есіл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 12 қарашадағы
№ 35/2 шешіміне
3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/2 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
409 029,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
213 152,3
оның iшiнде:
Ауданның бiлiм бөлімі
80 956,3
Аудан мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алу
67 511
Аудан мектептеріне спорттық құралдар сатып алу
2 417,7
Есіл ауданы Калачи ауылдық орта мектебі оқушыларының тамақтануын күшейтуге
2 422,2
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту
8 605,4
Ауданның ветеринария бөлімі
27 451
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
27 065
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеу
386
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
102 760
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
102 760
Раздольный ауылы әкімінің аппараты
1 985
Басқару органдарының материалды-техникалық базасын нығайтуға
1 985
Нысаналы даму трансферттерi

75 736
Отдел образования района
179 235
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
153 875
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
8 194
оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
17 166
Аппарат акима Зареченского сельского округа
26 088
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
26 088
Аппарат акима села Курское
18 038
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
18 038
Отдел занятости и социальных программ района
10 839
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9 066
На выплату государственной адресной социальной помощи
1 622
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
151
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
653
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
42
обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
611
Бюджетные кредиты
8 334
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
8 334
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
8 334
Приложение 3
к решению Есильского
районного маслихата
от 12 ноября 2014 года
№ 35/2
Приложение 5
к решению Есильского
районного маслихата
от 27 декабря 2013 года
№ 27/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
409 029,6
Целевые текущие трансферты
213 152,3
в том числе:
Отдел образования района
80 956,3
На приобретение блочно-модульных котельных для школ района
67 511
На приобретение спортивного инвентаря для школ района
2 417,7
На усиление питания учащихся средней школы села Калачи Есильского района
2 422,2
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
8 605,4
Отдел ветеринарии района
27 451
На проведение противоэпизоотических мероприятий
27 065
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
386
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
102 760
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
102 760
Аппарат акима села Раздольное
1 985
На укрепление материально-технической базы органов управления
1 985
Целевые трансферты на развитие