Жарқайың ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № А-12/469 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4581 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/66 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Жаркаинскому району на 2015 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № А-12/469. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2015 года № 4581. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/66

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 24.02.2016 № А-2/66 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24.02.2016 № А-2/66 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Жаркаинскому району на 2015 год, согласно приложению.

1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
3000 құжаттар
2. Хат-хабарларды жеткізу
12000 құжаттар
3. Үй-үйді аралап тексеру
1400 үй
4. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
65000 құжаттар
2.
Жарқайың ауданының "Коммунсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
2. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
30000 шаршы метр
3. Қала көшелерін көркейтуге көмек көрсету
60000 шаршы метр
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
8 ғимарат
3.
"Жарқайың ауданының Гастелло ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14000 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
4.
"Жарқайың ауданының Пятигор ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
4. Үй-үйді аралап тексеру
184 үй
5.
"Жарқайың ауданының Тассуат ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
6.
"Жарқайың ауданы ның Львов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
18200 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
7.
"Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
4. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
1000 құжаттар
5. Үй-үйді аралап тексеру
254 үй
6. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
14400 шаршы метр
8.
"Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр

1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
3000 документов
2. Доставка корреспонденции
12000 документов
3. Подворный обход населения
1400 дворов
4. Оказание помощи в технической обработке документации
65000 документов
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Коммунсервис" Жаркаинского района
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
120000 квадратных метров
2. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
30000 квадратных метров
3. Оказание помощи в благоустройстве улиц города
60000 квадратных метров
4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
8 зданий
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Гастелло Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14000 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Пятигорское Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
4. Подворный обход населения
184 дворов
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тассуат Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Львовское Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
18200 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
4. Оказание помощи в оформлении социальных карт
1000 документов
5. Подворный обход населения
254 дворов
6. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
14400 квадратных метров
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
14400 квадратных метров

2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
4.Үй аралап шығу
81 үй
17.
"Жарқайың ауданының Шойындыкөл ауылы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
9600 шаршы метр
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
18.
"Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
4. Подворный обход
81 дворов
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шойындыколь Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
9600 квадратных метров
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
продолжение таблицы:
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет