Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 "2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 маусымдағы № 5ВС-29-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 1 шілдеде № 4250 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2334475,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 388054 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1931135,6 мың теңге;
2) шығындар – 2359106,7 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 17573 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22227 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4654 мың теңге;
4) қаржылық активтер операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -42204,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42204,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 "О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2014 года № 5ВС-29-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2014 года № 4250
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3950, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2334475,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 388054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2286 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1931135,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2359106,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17573 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22227 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -42204,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42204,1 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының                   Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
төрағасы мәслихатының хатшысы              Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата