Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 "2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 тамыздағы № 5С-30-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 4322 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-24-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3950 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2354475,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 401262 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9078 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1931135,6 мың теңге;
2) шығындар – 2379106,7 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 17573 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22227 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4654 мың теңге;
4) қаржылық активтер операциялары бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -42204,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42204,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрайымы               Г.Әбілдаева
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 "О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2014 года № 5С-30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 августа 2014 года № 4322
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 5С-24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3950, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2354475,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 401262 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9078 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13000 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1931135,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2379106,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17573 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22227 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4654 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -42204,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42204,1 тысяч тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной сессии
районного маслихата                        Г.Абильдаева
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата

38719,8
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
11859,7
015
Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыру
5318,7
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
9195,9
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
11380,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
965,1
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7920,9
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7920,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5389,2
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5389,2
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
101458,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
74965
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4995,4
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
37217
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
24996,3
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
5053,1
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2702,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14949,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6801,6
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4684
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2764,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
700
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11543,8
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6740,8
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1656
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3147
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
70560
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12509,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

38719,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11859,7
015
Освещение улиц в населенных пунктах
5318,7
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
9195,9
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11380,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
965,1
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7920,9
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
7920,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5389,2
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
5389,2
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
101458,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
74964,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4995,4
003
Поддержка культурно-досуговой работы
37217
006
Функционирование районных (городских) библиотек
24996,3
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
5053,1
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2702,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14949,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6801,6
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4684
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2764,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
700
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11543,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6740,8
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1656
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3147
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
70560,4
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12509,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства