Зеренді ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 ақпанда № 4021 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 29.12.2018 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Зеренді ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының
әкімі
М.Тәткеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Бекенов Х.Р.
Зеренді ауданы әкімінің

Об образовании избирательных участков в Зерендинском районе
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 31 января 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2014 года № 4021. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 29 декабря 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 29.12.2018 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Зерендинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Зерендинском районе, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского
района
М.Таткеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Зерендинской районной
избирательной комиссии
Бекенов Х.Р.
Приложение
к решению акима
Зерендинского района

2014 жылғы 31 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Зеренді ауданының сайлау учаскелері
1.
№ 507 сайлау учаскесі, Чаглинка ауылы, көшелер:
Октябрь 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 35; 37.
Гагарин 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 36.
Советская 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 80; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 104; 105; 106; 108; 110; 111; 112; 113; 114; 116; 117; 118.

от 31 января 2014
года № 1
Избирательные участки Зерендинского района
1.
Избирательный участок № 507 село Чаглинка, улицы:
Октября 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 35; 37.
Гагарина 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 36.
Советская 1; 2; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 80; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 104; 105; 106; 108; 110; 111; 112; 113; 114; 116; 117; 118.

8 Март 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 17; 19; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 43.
Новая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 19; 20; 21; 41; 44.
2.
№ 508 сайлау учаскесі, Чаглинка ауылы, көшелер:
Советская 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 128; 129; 131; 132; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 150; 151; 152; 153; 154; 155; 156; 157; 158; 159; 161; 165; 167; 169; 171; 173; 175; 177; 179; 181; 183; 185; 187; 189; 193; 195; 197; 199; 201; 203; 205; 207; 209; 211; 213; 215; 217.
Придорожная 1; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16.
Школьный мөлтекаудан 1; 3; 4; 5; 9; 23.
8 Март 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 35; 36; 37; 39; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53; 55; 57; 61; 65; 67; 69; 71; 73.
Строительная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32.
3.
№ 509 сайлау учаскесі, Ақкөл ауылы;
4.
№ 510 сайлау учаскесі, Ивановка ауылы;
5.
№ 511 сайлау учаскесі, Қазақстан ауылы;
6.
№ 512 сайлау учаскесі, Молодежное ауылы, Туполевка ауылы;
7.
№ 513 сайлау учаскесі, Алексеевка кенті, аурухана қалашығы
8.
№ 514 сайлау учаскесі, Ортақ ауылы;
9.
№ 515 сайлау учаскесі, Қызылтаң ауылы, Трофимовка станциясы;
10.
№ 516 сайлау учаскесі, Алексеевка кенті, көшелер:

8 Марта 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 17; 19; 23; 25; 27; 29; 31; 33; 35; 37; 39; 43.
Новая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 16; 19; 20; 21; 41; 44.
2.
Избирательный участок № 508, село Чаглинка, улицы:
Советская 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 128; 129; 131; 132; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 150; 151; 152; 153; 154; 155; 156; 157; 158; 159; 161; 165; 167; 169; 171; 173; 175; 177; 179; 181; 183; 185; 187; 189; 193; 195; 197; 199; 201; 203; 205; 207; 209; 211; 213; 215; 217.
Придорожная 1; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16.
Микрорайон Школьный 1; 3; 4; 5; 9; 23.
8 Марта 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 35; 36; 37; 39; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53; 55; 57; 61; 65; 67; 69; 71; 73.
Строительная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32.
3.
Избирательный участок № 509, село Акколь;
4.
Избирательный участок № 510, село Ивановка;
5.
Избирательный участок № 511, село Казахстан;
6.
Избирательный участок № 512, село Молодежное, село Туполевка;
7.
Избирательный участок № 513, поселок Алексеевка, больничный городок.
8.
Избирательный участок № 514, село Ортак;
9.
Избирательный участок № 515, село Кызылтан, станция Трофимовка;
10.
Избирательный участок № 516, поселок Алексеевка, улицы:

Приречная 4; 6; 15; 19.
Ленин 3; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 46; 47; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73а; 77; 78; 80; 81; 82; 84; 85; 86; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 105; 107; 109; 111; 112; 113; 116; 119; 121; 125; 127; 129; 131; 137.
Гагарин 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 26; 28; 33.
Почтовая 4; 6; 7; 8; 9; 10.

Приречная 4; 6; 15; 19.
Ленина 3; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 46; 47; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73а; 77; 78; 80; 81; 82; 84; 85; 86; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 105; 107; 109; 111; 112; 113; 116; 119; 121; 125; 127; 129; 131; 137.
Гагарина 3; 4; 5; 6; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 26; 28; 33.
Почтовая 4; 6; 7; 8; 9; 10.

Школьная 1; 3; 6; 7.
Новоселов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7.
Советская 4; 6; 7; 8; 9; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 28; 29; 30.
Садовая 4; 5; 6; 7; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 46; 49; 50; 52; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 67; 68; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 78; 81; 83.
Заводская 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 19; 20; 21; 22; 24; 26; 28.

Школьная 1; 3; 6; 7.
Новоселова 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7.
Советская 4; 6; 7; 8; 9; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 28; 29; 30.
Садовая 4; 5; 6; 7; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 46; 49; 50; 52; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 67; 68; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 78; 81; 83.
Заводская 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16; 19; 20; 21; 22; 24; 26; 28.

Дорожная 1; 3; 4; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 18; 22; 24; 28; 32; 34; 36; 42; 44; 46; 48; 50; 54; 56.
Набережная 2; 4; 5; 6; 7; 9; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28.
Абай 2; 3; 7; 9.
Теміржолшылар 1; 2; 3.
11.
№ 517 сайлау учаскесі, Алексеевка кенті, көшелер:
Горький 1; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42.

Дорожная 1; 3; 4; 7; 8; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 18; 22; 24; 28; 32; 34; 36; 42; 44; 46; 48; 50; 54; 56.
Набережная 2; 4; 5; 6; 7; 9; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28.
Абая 2; 3; 7; 9.
Темиржолшылар 1; 2; 3.
11.
Избирательный участок № 517, поселок Алексеевка, улицы:
Горького 1; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42.

Ильясов 1; 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 40; 41; 43; 46; 48; 49; 50; 52; 54; 55; 56; 57; 57а; 58; 59; 60; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 100; 102; 104.
Мир 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 37; 38; 38а; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 57; 59; 61; 62; 66; 68; 69; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131.
Әуезов 15; 16.
Ленин 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 10; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 29; 30; 35; 36; 38; 39; 40; 41; 45; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91.
Куйбышев 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 24; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 77; 78; 87; 89; 91; 93; 95; 97; 99; 103.
М.Горький 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51, 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 98; 99.
Ғабдуллин 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 40; 41; 42; 43; 46; 47; 49; 50; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 107; 109; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 125.
Мусин 32; 34; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 63.
Демалыс аймағы 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11; 12; 13; 16.
Аққайың 1.
ЛОЛ 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7.
55.
№ 561 сайлау учаскесі, Зеренді ауылы, көшелер:
Ключевая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46.
Нагорная 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.

Ильясова 1; 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 40; 41; 43; 46; 48; 49; 50; 52; 54; 55; 56; 57; 57а; 58; 59; 60; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 100; 102; 104.
Мира 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 37; 38; 38а; 41; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 57; 59; 61; 62; 66; 68; 69; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131.
Ауэзова 15; 16.
Ленина 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 10; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 29; 30; 35; 36; 38; 39; 40; 41; 45; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91.
Куйбышева 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 24; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 77; 78; 87; 89; 91; 93; 95; 97; 99; 103.
М.Горького 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51, 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 98; 99.
Габдуллина 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 40; 41; 42; 43; 46; 47; 49; 50; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 107; 109; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 125.
Мусина 32; 34; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 63.
Зона отдыха 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11; 12; 13; 16.
Аккайын 1.
ЛОЛ 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7.
55.
Избирательный участок № 561, село Зеренда, улицы:
Ключевая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46.
Нагорная 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.

Школьная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13.
Колбаскин 1; 3; 4; 7; 8; 9; 11; 12; 15; 16; 18; 19; 20; 21.
Пушкин 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 18.
Гагарин 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 28.
Садовая 1; 1а; 1б; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Юбилейная 1; 2; 3; 4; 5; 7; 7а; 8; 9; 10; 11.
Калинин 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 48.
Чкалов 2; 3; 4; 6; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 18.
Верхняя 1; 2; 3; 5; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Мусин 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 35.
Мир 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Куйбышев 1.
Буденный 1; 2; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 7а; 7б; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 20; 22; 25.
Мөлтекаудан 1; 3; 4; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Прудхозная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Автомобилистер 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11.
Восточная 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 13; 13а; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23.
Элеваторная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
Новая 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21.
Целинная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 24.
Ғабдуллин 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 33; 35.
Зеленная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Степная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19.

Школьная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13.
Колбаскина 1; 3; 4; 7; 8; 9; 11; 12; 15; 16; 18; 19; 20; 21.
Пушкина 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 18.
Гагарина 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 28.
Садовая 1; 1а; 1б; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Юбилейная 1; 2; 3; 4; 5; 7; 7а; 8; 9; 10; 11.
Калинина 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 38; 40; 42; 44; 46; 48.
Чкалова 2; 3; 4; 6; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 18.
Верхняя 1; 2; 3; 5; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Мусина 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 35.
Мира 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Куйбышева 1.
Буденного 1; 2; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 7а; 7б; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 20; 22; 25.
Микрорайон 1; 3; 4; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Прудхозная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Автомобилистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11.
Восточная 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 13; 13а; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23.
Элеваторная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
Новая 1; 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21.
Целинная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 24.
Габдуллина 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 33; 35.
Зеленная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13.
Степная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19.

Победа 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18.
Красноармейская 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16.
Чапаев 1; 2; 3; 4; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16.
56.
№ 562 сайлау учаскесі, Зеренді ауылы, көшелер:
Буденный 24; 26; 27; 29; 30; 32; 33; 34; 35; 38; 40; 41; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 53; 55; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 107; 108; 109; 110; 111; 114.

Победа 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 18.
Красноармейская 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16.
Чапаева 1; 2; 3; 4; 6; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16.
56.
Избирательный участок № 562, село Зеренда, улицы:
Буденного 24; 26; 27; 29; 30; 32; 33; 34; 35; 38; 40; 41; 42; 44; 45; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 53; 55; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 107; 108; 109; 110; 111; 114.

Чапаев 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 58; 59; 61; 62; 63а; 64; 65; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 84; 86; 88; 90; 94; 96.
Красноармейская 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 58; 59; 60; 61; 63; 65; 67; 68; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 91; 92; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 114.

Чапаева 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 58; 59; 61; 62; 63а; 64; 65; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 84; 86; 88; 90; 94; 96.
Красноармейская 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 58; 59; 60; 61; 63; 65; 67; 68; 69; 70; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 91; 92; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 114.

Победа 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 62; 65; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 99; 101; 103; 104; 105; 105а; 106; 108; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 120; 121; 122; 123; 124; 126; 128; 132; 136; 138.

Победы 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 56; 57; 58; 59; 61; 62; 65; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 99; 101; 103; 104; 105; 105а; 106; 108; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 120; 121; 122; 123; 124; 126; 128; 132; 136; 138.