Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 "Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы № 24-201 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 наурызда № 4062 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 29 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 5) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2014–2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22–177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерделі–Зеренді» аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерен» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 120 935,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 721 404 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 752 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 59 950,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 308 829,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 118 011,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 55 622 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 66 672 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 050 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 12 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -64 698,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-177 "О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 марта 2014 года № 24-201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 марта 2014 года № 4062. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2015 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.02.2015 № 29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 22-177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3946, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Зерделі–Зеренді», 17 января 2014 года в районной газете «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 120 935,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 721 404 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30 752 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 950,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 308 829,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 118 011,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 622 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66 672 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 050 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 698,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64 698,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В.Соболев
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 698,3 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        В.Соболев
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  М.Таткеев
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

10204,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10540,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
6076,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
15720,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9207,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3936,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2577,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
103078,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10878,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
10878,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7639,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6284,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1355,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
84561,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14808,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
270,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1247,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
530,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65586,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24730,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7522,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7522,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
17208,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7058,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
10000,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
12
Көлiк және коммуникация
14525,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

10204,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10540,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6076,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
15720,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9207,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3936,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2577,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
103078,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10878,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10878,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7639,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6284,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1355,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
84561,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
14808,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
270,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1247,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
530,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65586,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24730,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7522,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7522,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17208,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7058,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
10000,0
004
Капитальные расходы государственного органа
150,0
12
Транспорт и коммуникации
14525,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12000,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-64698,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
64698,3
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 наурыздағы № 24-201
шешіміне 2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
704 242
Ағымдағы нысаналы трансферттер
413 812
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
395 620
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
23 148
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20 485
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
18 540
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
333 447
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 496
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшадай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын бөлу
17 496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
612
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
84
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсiмдері сомаларын бөлу
253 842
Дамыту нысаналы трансферттер
290 430
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
290 430
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12000,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-64698,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
64698,3
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 19 марта 2014 года № 24-201
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
704 242
Целевые текущие трансферты
413 812
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
395 620
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23 148
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20 485
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 540
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
333 447
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 496
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17 496
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
612
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета
253 842
Целевые трансферты на развитие
290 430
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
290 430
Целевые трансферты на развитие на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда

100 265
Айдарлы ауылында су жүргі мен тарату жүйелер құрылысы
190 165
Бюджеттік несиелер
66 672
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 672
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
66 672
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012 және 2013 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
11 050
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
15
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 наурыздағы № 24-201
шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджетiнен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
322 360,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
161 634,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
94 531,0
Облыстық бюджеттен аудан мектептеріне құрастырмалы-модульдік қазандықтарды сатып алу арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
88 833,0
Облыстық бюджеттен аудан мектептері үшін спорттық бұйымдарды сатып алуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5 698,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
67 103,0
Облыстық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
65 586,0
Облыстық бюджеттен бруцеллезбен ауырған ұсақ қара малды санитарлық союды ұйымдастыру іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
270,0
Облыстық бюджеттен санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы жануарларының құнын (50 %-ға дейін) өтеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
1 247,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
160 726,3
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
160 726,3
Чаглинка станциясындағы 80 орындық мектеп құрылысы
160 726,3
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 19 наурыздағы № 24-201
шешіміне 4 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177
шешіміне 7 қосымша
2014 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
275524
Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
14657
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11420
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру

100 265
Строительство водовода и разводящих сетей в селе Айдарлы
190 165
Бюджетные кредиты
66 672
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 672
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
66 672
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012 и 2013 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 050
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
15
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 19 марта 2014 года № 24-201
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
322 360,3
Целевые текущие трансферты
161 634,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
94 531,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение блочно-модульных котельных для школ района
88 833,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение спортивного инвентаря для школ района
5 698,0
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
67 103,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
65 586,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение санитарного убоя мелко рогатого скота больных бруцеллезом
270,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
1 247,0
Целевые трансферты на развитие
160 726,3
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
160 726,3
Строительство школы на 80 мест станция Чаглинка
160 726,3
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 19 марта 2014 года № 24-201
Приложение 7 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 22-177
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2014 год
№ п/п
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
275524
Аппарат акима Аккольского сельского округа
14657
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11420
008
Освещение улиц населенных пунктов

1441
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
303
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
860

1441
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
303
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
860