Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 "Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 мамырдағы № 26-214 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда № 4208 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 ақпандағы № 29 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.02.2015 № 29 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерделі-Зеренді» аудандық газетінде, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Зерен» аудандық газетінде, жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 372 809,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 793 954,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 752,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 59 950,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 488 153,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 369 885,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 55 622,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 66 672,5 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11 050,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 12 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 12 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -64 698,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 64 698,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В.Соболев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    М.Тәткеев
Зеренді аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-177 "О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2014 года № 26-214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 мая 2014 года № 4208. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2015 года № 29)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.02.2015 № 29).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктами 1 и 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2014-2016 годы» от 24 декабря 2013 года № 22-177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3946, опубликовано 17 января 2014 года в районной газете «Зерделі-Зеренді», 17 января 2014 года в районной газете «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 372 809,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 793 954,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 752,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 950,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 488 153,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4 369 885,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 622,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66 672,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 050,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 12 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -64 698,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 698,3 тысяч тенге.»;
приложения 147 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        В.Соболев
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  М.Таткеев
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата

28344,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11545,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
10540,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
6259,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
16007,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9494,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
3936,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2577,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
105499,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10878,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларды іске асыру
10878,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8672,9
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7317,9
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1355,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
85949,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15589,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
607,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
270,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2120,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1247,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
530,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65586,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24997,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7654,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7654,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
17343,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

28344,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11545,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
10540,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6259,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
16007,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9494,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3936,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2577,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
105499,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10878,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10878,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8672,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7317,9
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1355,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
85949,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15589,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
607,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
270,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2120,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1247,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
530,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65586,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24997,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7654,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7654,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
17343,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66672,5
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік несиелер
66672,5
5
Бюджеттік несиелерді өтеу
11050,0
Бюджеттік несиелерді өтеу
11050,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
11050,0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
11050,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
12000,0
Қаржы активтерiн сатып алу
12000,0
13
Басқалар
12000,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12000,0
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-64698,3
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
64698,3
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 26-214 шешіміне
2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 22-177 шешіміне
4 қосымша
2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік несиелер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
883 566
Ағымдағы нысаналы трансферттер
593 136
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
439 852
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
51 785
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
20 485
Республикалық бюджеттен үш деңгейлік жүйесі бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
18 540
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
349 042
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18 830
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшадай көмекті енгізуге республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын бөлу
17 496
Республикалық бюджеттен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
811
Республикалық бюджеттен 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
523
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
696
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жаяу жол жүргіншілерінің жолдан өту орындарында дыбыстық және жарықтық қондырғыларды орнықтыруға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66672,5
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
66672,5
5
Погашение бюджетных кредитов
11050,0
Погашение бюджетных кредитов
11050,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
11050,0
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета банкам-заемщикам
11050,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
12000,0
Приобретение финансовых активов
12000,0
13
Прочие
12000,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12000,0
1
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-64698,3
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
64698,3
Приложение 2
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 4 мая 2014
года № 26-214
Приложение 4
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 24 декабря 2013
года № 22-177
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2014 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
883 566
Целевые текущие трансферты
593 136
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
439 852
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
51 785
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20 485
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 540
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
349 042
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18 830
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17 496
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной социальной помощи
811
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
523
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
696
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов

612
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
84
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсiмдері сомаларын бөлу
253 842
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың ) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
133 758
Дамыту нысаналы трансферттер
290 430
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
290 430
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 265
Айдарлы ауылында су жүргі мен тарату жүйелер құрылысы
190 165
Бюджеттік несиелер
66 672
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66 672
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
66 672
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012 және 2013 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
11 050
Республикалық бюджеттен бюджеттік несиелер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
15
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 мамырдағы
№ 26-214 шешіміне
3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 22-177 шешіміне
7 қосымша
2014 жылға кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
№ п/п
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы
274289
Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
14628
01
123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11391
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
1118
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
322
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

612
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
84
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета
253 842
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
133 758
Целевые трансферты на развитие
290 430
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
290 430
Целевые трансферты на развитие на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100 265
Строительство водовода и разводящих сетей в селе Айдарлы
190 165
Бюджетные кредиты
66 672
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66 672
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
66 672
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012 и 2013 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
11 050
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
15
Приложение 3
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 4 мая 2014
года № 26-214
Приложение 7
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 24 декабря 2013
года № 22-177
Бюджетные программы поселка, села, сельских округов на 2014 год
№ п/п
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Всего
274289
Аппарат акима Аккольского сельского округа
14628
01
123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11391
008
Освещение улиц населенных пунктов
1118
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
322
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»