Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 шілдедегі № 224/31-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 шілдеде № 4273 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-04/1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 15.01.2015 № 01-04/1 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 950 755,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 816 688 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 223 664 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 895 612,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 386 353,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50 891 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 55 560 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 669 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -486 489,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 486 489,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 669 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 435 598,6 мың теңге.»;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
жетінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«10 000 мың теңге – елді мекендерді абаттандыруға;»;
6 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 8 июля 2014 года № 224/31-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2014 года № 4273. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2015 года № 01-04/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2015 № 01-04/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3942, опубликовано 17 января 2014 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 950 755,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 816 688 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 223 664 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 895 612,1 тысяч тенге;
2) затраты – 15 386 353,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 891 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 55 560 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -486 489,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 486 489,6 тысяч тенге:
поступления займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 4 669 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 435 598,6 тысяч тенге.»;
в подпункте 2) пункта 5:
абзац седьмой изложить в новой редакции:
«10 000 тысяч тенге – на благоустройство населенных пунктов;»;
подпункт 2) пункта 6 изложить в новой редакции:

«2) облыстық бюджеттен:
502 669,6 мың теңге – білім беру нысандарын салу және реконструкциялауға;
143 253,3 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
445 396,5 мың теңге – ауылдық елді мекендерде жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
828 068 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
131 204 мың теңге – көлік инфрақұрылымын дамытуға;
7 702,9 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының төрағасы             Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 Б.Мауленов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының

«2) из областного бюджета:
502 669,6 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
143 253,3 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
445 396,5 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в сельских населенных пунктах;
828 068 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
131 204 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры;
7 702,9 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Н.Токабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                Б.Мауленов
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение к решению
Целиноградского районного маслихата