Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 қарашадағы № 255/37-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 4481 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-04/1 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 15.01.2015 № 01-04/1 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/24-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3942 болып тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 305 481,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 814 631 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 851,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 223 664 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 250 334,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 720 579,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 53 669 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 58 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 669 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -489 267,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 489 267,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 58 338 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 669 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 435 598,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Д.Өміржанов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 М.Тәткеев
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        А.Ыбраева
Целиноград аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2014 года № 255/37-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2014 года № 4481. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2015 года № 01-04/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2015 № 01-04/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № 172/24-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3942, опубликовано 17 января 2014 года в районных газетах «Вести Акмола», «Ақмол ақпараты») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 305 481,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 814 631 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 851,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 223 664 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 250 334,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 720 579, 9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 669 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 58 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -489 267,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 489 267,6 тысяч тенге:
поступления займов – 58 338 тысяч тенге;
погашение займов – 4 669 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 435 598,6 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Д.Умержанов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                М.Таткеев
Руководитель
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    А.Ибраева
Приложение
к решению Целиноградского
районного маслихата