Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 ақпандағы № С-24/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 ақпанда № 4015 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 11 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына, 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3954 тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 304 887 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 604 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 613 876 мың теңге;
2) шығындар – 3 307 387,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 639 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 97 230 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-92 139,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 92 139,9 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
«14-1. 2014 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 2 500,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың еркін қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) республикалық бюджеттен бөлінген 2 500,9 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) мақсатты трансферттерді кері қайтаруға, оның ішінде: республикалық бюджетке 2 500,9 мың теңге»;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 27 декабря 2013 года № С-23/2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2014 года № С-24/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2014 года № 4015. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 104, с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3954, опубликованное 18 января 2014 года в районной газете «Вести» и 18 января 2014 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 304 887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 861 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 613 876 тысяч тенге;
2) затраты – 3 307 387,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 639 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 230 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-92 139,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 139,9 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 2 500,9 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2014 года на следующие цели:
1) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 2 500,9 тысяч тенге, в том числе: в республиканский бюджет 2 500,9 тысяч тенге»;

аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Фурта
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының

приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Фурта
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата