Шортанды ауданының Шортанды кенті мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 4 мамырда № 4146 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 7С-15/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 7С-15/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 9, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданының Шортанды кенті мен ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы
А.Фурта
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/6
шешіміне 1 қосымша
Шортанды кентінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
I
1,7
II
1,6
III
1,5
IV
1,3
V
1,1
VI
0,9
Шортанды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 4 сәуірдегі № С-26/6
шешіміне 2 қосымша
Шортанды ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа енетін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
I
1,5

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Шортанды и сельских населенных пунктов Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 4 апреля 2014 года № С-26/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2014 года № 4146. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2021 года № 7С-15/3
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 26.11.2021 № 7С-15/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Шортанды и сельских населенных пунктов Шортандинского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Фурта
Секретарь
районного маслихата
Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата
от 4 апреля 2014 года № С-26/6
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Шортанды
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы
I
1,7
II
1,6
III
1,5
IV
1,3
V
1,1
VI
0,9
Приложение 2 к решению
Шортандинского районного маслихата
от 4 апреля 2014 года № С-26/6
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Шортандинского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы
Название сельских населенных пунктов входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
I
1,5