Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 сәуірдегі № С-28/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда № 4196 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 11 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 5С-24-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3954 тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 365 684 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 604 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 74 150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 674 673 мың теңге;
2) шығындар – 3 368 184,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 639 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер – 97 230 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-92 139,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 92 139,9 мың теңге.»;
6 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № С-23/2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 25 апреля 2014 года № С-28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 мая 2014 года № 4196. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 5С-24-3 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3954, опубликованное 18 января 2014 года в районной газете «Вести» и 18 января 2014 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 365 684 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 861 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 74 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 674 673 тысяч тенге;
2) затраты – 3 368 184,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 639 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 97 230 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-92 139,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 139,9 тысяч тенге.»;
подпункт 2) пункта 6 изложить в новой редакции:

«2) білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік оқыту тапсырысын жүзеге асыруға 80 197 мың теңге сомасында;»;
6 тармақ келесі мазмұндағы 6)7)8) тармақшалармен толықтырылсын:
«6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін 350 мың теңге сомасында;
7) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін 310 мың теңге сомасында;
8) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін 76 678 мың теңге сомасында.»;
аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының

«2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 80 197 тысяч тенге;»;
пункт 6 дополнить подпунктами 6)7)8) следующего содержания:
«6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 350 тысяч тенге;
7) на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 310 тысяч тенге;
8) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета в сумме 76 678 тысяч тенге.»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата