Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № С-34/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 4450 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 11 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 08.01.2015 № 11 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 5С-31-3 «Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3954 тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2014 жылдың 18 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 228 428,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 604 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 708 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 87 008,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 529 711,8 мың теңге;
2) шығындар 3 216 929,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 89 077,3 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер – 96 668,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 591 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 14 000 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 14 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-91 578,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 91 578,2 мың теңге.»;
4 тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № С-23/2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 7 ноября 2014 года № С-34/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2014 года № 4450. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 января 2015 года № 11)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 08.01.2015 № 11).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 31 октября 2014 года № 5С-31-3 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3954, опубликованное 18 января 2014 года в районной газете «Вести» и 18 января 2014 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 228 428,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 604 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 708 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 87 008,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 529 711,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 216 929,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 89 077,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 96 668,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 591 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-91 578,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 578,2 тысяч тенге.»;
подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:

«3) Бозайғыр ауылында автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге 83 020,8 мың теңге сомасында;»;
4 тармақ 10) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«10) басқару органдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 1 985 мың теңге сомасында.»;
5 тармақтың 4) тармақшасы алынсын;
5 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«5) Шортанды кентінің суқұбыры желілерін қайта құруға ЖСҚ әзірлеуге (3 кезек) 5 380 мың теңге сомасында;»;
5 тармақ 6) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«6) Шортанды ауданының «Шортанды Су» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын көбейтуге 14 000 мың теңге сомасында.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлемдері 16,8 мың теңге сомасында есепке алынсын.»;
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«12. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2014 жылға 11 500 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2013 жылдың 27 желтоқсанындағы № С-23/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            К.Балғожин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық мәслихатының

«3) на капитальный ремонт автомобильных дорог в селе Бозайгыр в сумме 83 020,8 тысяч тенге;»;
пункт 4 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
«10) на укрепление материально-технической базы органов управления в сумме 1 985 тысяч тенге.»;
подпункт 4) пункта 5 исключить;
подпункт 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
«5) на разработку ПСД на реконструкцию водопроводных сетей поселка Шортанды (3 очередь) в сумме 5 380 тысяч тенге;»;
пункт 5 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Шортанды Су» Шортандинского района в сумме 14 000 тысяч тенге.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть в бюджете района на 2014 год выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 16,8 тысяч тенге.»;
пункт 12 изложить в новой редакции:
«12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 11 500 тысяч тенге.»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2014-2016 годы» от 27 декабря 2013 года № С-23/2 изложить в новой редакции, согласно приложений 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Балгужин
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата