Өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 168 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 маусымда № 3954 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 тамыздағы № 309 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы әкімдігінің 17.08.2015 № 309 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңы 16-бабының 3-тармағына, Қазақстан РеспубликасыҮкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 "Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі өнеркәсіп және экспорттық бақылау саласында көрсететін мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Өнімнің транзитіне рұқсат беру ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 11 ақпандағы № 130 және "Импорттаушылардың (түпкі пайдаланушылардың) кепілдік міндеттемелерін ресімдеу және олардың орындалуын тексеру ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 12 наурыздағы № 244 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Н.Қ.Әбдібековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 мамырдағы № 168 қаулысымен бекітілген
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттiк қызмет регламенті

Об утверждении регламента государственной услуги в области промышленности и экспортного контроля
Постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 июня 2014 года № 3954. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17 августа 2015 года № 309
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 17.08.2015 № 309 (порядок введения в действие см. п. 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в области промышленности и экспортного контроля, внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2008 года № 130 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на транзит продукции" и от 12 марта 2008 года № 244 "Об утверждении Правил оформления гарантийных обязательств импортеров (конечных пользователей) и проверок их исполнения" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам".
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Абдибекова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Утвержден постановлением акимата Актюбинской области от 27 мая 2014 года № 168
Регламент государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"

1. Жалпы ережелер
1. "Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40-үйде орналасқан, тел. 8(7132) 54-59-25, "Ақтөбе облысының энергетика және тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – қызмет беруші), сондай-ақ, заңды тұлғаның (бұдан әрі – қызмет алушы) электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) болған жағдайда, www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы және "Е-лицензиялау" www.elicense.kz (бұдан әрі – портал) веб-порталы арқылы көрсетіледі. Өтінішті қабылдау және мемлекеттік көрсету қызмет қорытындысын беру қызмет берушімен, сонымен қатар портал арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру не уәкілетті лауазымды адамның электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылған электрондық құжаттар нысанында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген "Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және құрамында түстi және (немесе) қара металл сынықтары және (немесе) қалдықтары болған мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда болған түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік қызметі стандарттарында (бұдан әрі – Стандарт) көрсетілген жағдайларда және негіздемелер бойынша бас тарту туралы дәлелді жауап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі болып табылады.
Егер де қызмет алушы лицензия және (немесе) лицензияға қосымша алу үшін қағаз түрінде өтініш берсе, лицензия және (немесе) лицензия қосымшасы электрондық түрінде тіркеліп, шығарылып, қызметті беруші басшылығының мөрі мен қолы қойылады.
Портал арқылы жүгінген кезде мемлекеттіқ қызмет нәтижесі қызметті беруші басшылығының ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысасынында қызмет алушының "жеке кабинетіне" жіберіледі.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Актюбинской области" (далее-услугодатель), расположенного по адресу: город Актобе, проспект Абилкайыр-хана, дом 40, тел. 8(7132) 54-59-25, а также через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz или веб-портал "Е-лицензирование" www.elicense.kz (далее - портал), при условии наличия у юридических лиц (далее – услугополучатель) электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП). Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется услугодателем, а также через портал.
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным Стандартом государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155 (далее - Стандарт) в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП должностного лица услугодателя.
В случае обращения услугополучателя за получением лицензии и (или) приложения к лицензии на бумажном носителе лицензия (или) приложение к лицензии оформляются в электронном формате, распечатываются и заверяются печатью и подписью руководителя услугодателя.
При обращении через портал результат государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.

2. Мемлекеттiк көрсету қызмет үдерісінде қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) әрекет тәртiбiн сипаттау
4. Мемлекеттік көрсету қызметі бойынша рәсімді бастау үшін негіз болып табылады:
www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы және "Е-лицензиялау": www.elicense.kz веб-порталы арқылы ЭЦҚ қойылған электрондық құжат нысанында сұрау салу;
лицензия және (немесе) лицензияға қосымша алу үшін стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес заңды тұлғаларға көрсетілетін қызметті берушіге өтініш беру.
Лицензияны қайта рәсімдеу және тұпнұсқасын алу үшін ерікте түрде өтініш беру қажет.
5. Мемлекеттiк көрсетілетін қызметті көрсету үдерісінiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (әрекеттің) мазмұны.
Лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 15 (он бес) минуттың ішінде оларды қабылдайды және тіркеуді жүзеге асырады.
Нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшылығына құжатқа бұрыштама қоюға жолданады.
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде келіп түскен құжаттармен танысады және көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысын белгілейді.
Нәтижесі – құжаттарды мемлекеттік көрсету қызметі үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолданады;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күн ішінде құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті алушыға лицензия жобасын немесе дәлелді жауап дайындайды, лицензияны ресімдейді немесе дәлелді жауап дайындайды.
Нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің ресімделген лицензияға немесе дәлелді жауапқа қол қою үшін басшылыққа жібереді.
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде лицензияға немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды.
Нәтижесі – қол қойылған лицензияны немесе дәлелді жауап жібереді.
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 15 (он бес) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушыға лицензия немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Нәтижесі – лицензияны немесе дәлелді жауапты беру.
Лицензияны қайта ресімдеу және (немесе) лицензияға қосымша беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 15 (он бес) минуттың ішінде қабылдайды және тіркеуді жүзеге асырады.
Нәтижесі – көрсетілетін қызметті беруші басшылығына құжатқа бұрыштама қоюға жолданады.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги являются:
запрос в форме электронного документа удостоверенного ЭЦП услугополучателя, посредством портала "электронного правительства": www.egov.kz или через веб-портал "Е-лицензирование": www.elicense.kz,;
при обращении к услугодателю для получения лицензии и (или) приложения к лицензии необходимо заявление установленной формы для юридического лица согласно приложениям 1 и 2 к Стандарту;
для переоформления лицензии и получения дубликата необходимо заявление в произвольной форме.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги.
При выдаче лицензии и (или) приложения к лицензии:
1) сотрудник канцелярии услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию.
Результат – документы направляются на резолюцию руководству услугодателя.
2) руководство услугодателя в течение 3 (трех) часов рассматривает входящие документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя.
Результат – документы направляются для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает в течение 5 (пяти) рабочих дней поступившие документы, готовит проект лицензий услугополучателю или мотивированный ответ, оформляет лицензию либо мотивированный ответ.
Результат - передает руководству для подписания оформленную лицензию услугодателя либо мотивированный ответ.
4) руководство услугодателя подписывает в течение 3 (трех) часов лицензию или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Результат – направляет подписанную лицензию или мотивированный ответ.
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает в течение 15 (пятнадцати) минут лицензию или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю.
Результат – выдача лицензии или мотивированного ответа.
При переоформлении лицензии и (или) приложения к лицензии:
1) сотрудник канцелярии услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию.
Результат – документы направляются на резолюцию руководству услугодателя.

2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде келіп түскен құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын белгілейді.
Нәтижесі – құжаттар мемлекеттік көрсету қызметі үшін көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолданады;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 5 (бес) жұмыс күн ішінде келіп түскен құжаттарды қарайды, лицензияны немесе дәлелді жауапты қайта ресімдейді.
Нәтижесі – қайта ресімделген лицензияны немесе дәлелді жауапты басшылыққа қол қоюға жібереді.
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде қайта ресімделген лицензияға немесе дәлелді жауапқа қол қояды.
Нәтижесі – қайта рәсімделген лицензияны немесе дәлелді жауапты жолдайды.
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері 15 (он бес) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушыға қайта ресімделген лицензияны немесе көрсетілетін мемлекеттік көрсету қызметіне бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Нәтижесі – қайта ресімделген лицензияны немесе дәлелді жауап беру.
Лицензияның телнұсқасын және (немесе) лицензияға қосымша беру кезінде:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 15 (он бес) минуттың ішінде қабылдайды және тіркеуді жүзеге асырады.
Нәтижесі – құжаттар көрсетілетін қызметті беруші басшылығына бұрыштама қоюға жолданады.
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде түскен құжаттармен танысады, көрсетілетін қызметті беруші жауапты орындаушысын белгілейді.
Нәтижесі – құжаттар мемлекеттік көрсету қызметі үшін көрсетілетін қызметті беруші жауапты орындаушысына жолданады;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) сағат ішінде келіп түскен құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызмет алушыға лицензияның телнұсқасын немесе дәлелді жауап дайындайды.
Нәтижесі – лицензияның телнұсқасын немесе дәлелді жауапқа қол қоюға басшылыққа жібереді.
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы 3 (үш) сағат ішінде лицензияның телнұсқасына немесе дәлелді жауапқа қол қояды.
Нәтижесі - қол қойылған лицензияның телнұсқасын немесе дәлелді жауапты жолдайды.
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе қызметкері 15 (мин) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушыға лицензияның телнұсқасын немесе көрсетілетін мемлекеттік көрсету қызметінен бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Нәтижесі - лицензияның телнұсқасын немесе дәлелді жауап беру.
3. Мемлекеттiк көрсету қызмет үдерісінде қызметті берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара әрекет тәртiбiн сипаттау

2) руководство услугодателя рассматривает в течение 3 (трех) часов документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя.
Результат – документы направляются для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 5 (пяти) рабочих дней рассматривает поступившие документы, переоформляет лицензию или мотивированный ответ.
Результат – передает руководству для подписания переоформленную лицензию или мотивированный ответ.
4) руководство услугодателя в течение 3 (трех) часов подписывает переоформленную лицензию или мотивированный ответ.
Результат – направляет подписанную переоформленную лицензию или мотивированный ответ.
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает в течение 15 (пятнадцати) минут переоформленную лицензию или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю.
Результат – выдача переоформленной лицензии или мотивированного ответа.
При выдаче дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии:
1) сотрудник канцелярии услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов указанных в пункте 9 Стандарта в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и их регистрацию.
Результат – документы направляются на резолюцию руководству услугодателя.
2) руководство услугодателя в течение 3 (трех) часов рассматривает входящие документы и определяет ответственного исполнителя услугодателя.
Результат – документы направляются для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) часов рассматривает поступившие документы, готовит дубликат лицензии услугополучателю или мотивированный ответ.
Результат – отправляет руководству для подписания дубликата лицензии или мотивированного ответа.
4) руководство услугодателя в течение 3 (трех) часов подписывает дубликат лицензии или мотивированный ответ.
Результат – направляет подписанный дубликат лицензии или мотивированный ответ.
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает в течение 15 (пятнадцати) минут дубликат лицензии или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги услугополучателю.
Результат – выдача дубликата лицензии или мотивированного ответа.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

6. Мемлекеттiк к өрсетілетін қызмет көрсету үдерісіне қатысатын қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерінің (қызметкерлерінің) тiзбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші басшылығы;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсе қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті беруші жауапты орындаушы;
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердің (әрекеттердің) ұзақтығы мен реттілігінің сипаттамасын әрбір әрекеттердің (рәсімдердің) өтуінің блок-схемасымен сүйемелденген, лицензия беру кезіндегі рәсім регламенттің 1-қосымшасында, қайта рәсімделген лицензияны беру кезіндегі рәсім регламенттің 2-қосымшасында, лицензияның телнұсқасын беру кезіндегі рәсім регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
4. Көрсетілетін мемлекеттік көрсету қызмет үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Портал арқылы көрсетілетін мемлекеттік көрсету қызметі кезіндегі көрсетілетін қызметті алушының жолығу тәртібін және рәсімдер (әрекеттер) реттілігін сипаттау.
1) көрсетілетін қызметті алушы компьютердегі интернет-браузерінде сақталып тіркелген өзінің ЭЦҚ куәлігінің көмегімен порталда тіркеуді жүзеге асырады (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушы үшін жүзеге асырылады);
2) 1-үдеріс – мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы компьютердегі интернет-браузеріне тіркелген ЭЦҚ куәлігін бекіту, көрсетілетін қызметті алушының логинін және паролін порталға енгізу (авторлау үдерісі);
3) 1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы туралы тіркелген деректердің дұрыстығын логин (ЖСН/БСН) мен пароль арқылы порталда тексеру;
4) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бар бұзушылықтарға байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны порталда қалыптастыру;
5) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұрау салу нысанына қажетті электрондық түрдегі құжаттарды қоса беруі;
6) 4-үдеріс – "электрондық үкіметтің" төлем шлюзі арқылы – (бұдан әрі - ЭҮТШ) қызметке ақы төлеу, бұдан кейін төлем туралы ақпарат "Е-лицензиялау" веб-порталы арқылы – мемлекеттік дерекқорлар ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – "Е-лицензиялау" МДБ АЖ) келіп түседі;
7) 2-шарт – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да қызметті көрсету үшін төлем дерегін тексеру;
8) 5-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да қызмет көрсету үшін төлемнің болмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) сотрудник канцелярии услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги сопровождается блок-схемой, процедура при выдаче лицензии приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту, процедура при переоформлении лицензии в приложении 2 к настоящему Регламенту, процедура при выдаче дубликата лицензии в приложении 3 к настоящему Регламенту.
4. Описание использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугополучателя при оказании государственной услуги через портал.
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузер компьютера услугополучателя регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода услугополучателем логина и пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (ИИН/БИН) и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на платежный шлюз "электронного правительства" (далее – ПШЭП), а затем эта информация поступает в информационную систему государственной базы данных "Е-лицензирование" (далее – ИС ГБД "Е-лицензирование");
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";

9) 6-үдеріс – сұранысты куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының тіркелген ЭЦҚ куәлігін таңдау;
10) 3-шарт – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданылу мерзімін және кері қайтарылған (жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімінде оның болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасында сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін порталда тексеру;
11) 7-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ түпнұсқалығының расталмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру.
12) 8-үдеріс – қызметті көрсетуге сұрау салудың толтырылған нысанын (енгізілген деректерін) алушының ЭЦҚ арқылы куәландыру (қол қою);
13) 9-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДҚ АЖ-да электрондық құжатты тіркеу (көрсетілетін қызмет алушының сұранысы) және "Е-лицензиялау" МДҚ АРМ АЖ-да сұранысты өңдеу;
14) 4-шарт – лицензияны беру үшін қызмет беруші көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына және негіздемелеріне сәйкестігін тексереді;
15) 10-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДБ АРМ АЖ-да көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бар бұзушылықтарға байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-үдеріс – көрсетілетін қызметті алушының "Е-лицензиялау" МДБ АРМ АЖ-да қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылады.
9. Портал арқылы өзара әрекет тәртiбiн және мемлекеттiк қызметті көрсету үдерісiнде ақпараттық жүйелердi қолдану тәртiбi осы Регламенттiң 4-қосымшасында ұсынылады.
10. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі жолығу тәртібін және рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін сипаттау.
1) 1-үдеріс – көрсетілетін қызметті беруші қызметкерінің мемлекеттік көрсету қызметі үшін "Е-лицензиялау" МДБ АРМ АЖ-ға логин мен пароль (авторлау үдерісі) енгізуі;
2) 1-шарт – көрсетілетін қызметті берушінің тіркелген қызметкері туралы деректердің түпнұсқалығын "Е-лицензиялау" МДБ АРМ АЖ-да логин мен пароль арқылы тексеру;
3) 2-үдеріс – көрсетілетін қызметті беруші қызметкерінің деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторлаудан бас тарту туралы хабарламаны "Е-лицензиялау" МДБ АРМ АЖ-да қалыптастыру;
4) 3-үдеріс – көрсетілетін қызметті беруші қызметкерінің осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсетуге арналған сұрау салу нысанын экранға шығаруы және қызмет беруші қызметкерінің қызмет алушы деректерін енгізуі;
5) 4-үдеріс – электрондық үкімет шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорларында – (бұдан әрі – ЗТ МДБ) көрсетілетін қызметті алушы деректеріне сұрау салу;

9) процесс 6 - выбор регистрационного свидетельства ЭЦП услугополучателя для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка запроса в ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование";
14) условие 4 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС АРМ ГБД Е-лицензирование";
16) процесс 11 – получение услугополучателем результата услуги (электронная лицензия), сформированной ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП услугодателя.
9. Подробное описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги через портал представляется в приложении 4 к настоящему Регламенту.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) при оказании государственной услуги через услугодателя.
1) процесс 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процесс авторизации) в ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование" для оказания государственной услуги;
2) условие 1 – проверка в ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
3) процесс 2 – формирование ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
4) процесс 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных услугополучателя;
5) процесс 4 – направление запроса через шлюз "электронного правительства" (далее - ШЭП) в государственную базу данных "Юридические лица" - (далее – ГБД ЮЛ) о данных услугополучателя;

6) 2-шарт – ЗТ МДҚ-да көрсетілетін қызметті алушы деректерінің болуын тексеру;
7) 5-үдеріс – ЗТ МДҚ-да көрсетілетін қызметті алушы деректерінің расталмауына байланысты деректерді алу мүмкін болмауы туралы хабарламаны қалыптастыру;
8) 6-үдеріс – қағаз тасығыштағы құжаттардың болуы туралы бөлігінде сұрау салу нысанын толтыруы және көрсетілетін қызметті беруші қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушы ұсынған қажетті құжаттарды сканерлеуі және оларды сұрау салу нысанына қоса беруі;
9) 7-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДҚ АРМ АЖ-де сұранысты тіркеу және қызметті өңдеу;
10) 3-шарт – лицензияны беру үшін көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының біліктілік талаптарына және негіздемелеріне сәйкестігін тексереді.
11) 8-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДҚ АРМ АЖ-де қызмет алушының деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
12) 9-үдеріс – "Е-лицензиялау" МДҚ АРМ АЖ-де қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) көрсетілетін қызмет алушының алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің ЭЦҚ пайдалана отырып қалыптастырылуы.
11. Көрсетілетін қызметті беруші арқылы өзара әрекет тәртiбiн және мемлекеттiк көрсету қызмет үдерісінде ақпараттық жүйелердi қолдану тәртiбi осы Регламенттiң 5-қосымшасында ұсынылады.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісінде рәсімдердің (әрекеттердің) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекеттерінің, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара әрекет тәртібінің және мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 6, 7, 8-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 1-қосымша
Лицензия беру кезінде
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердің (әрекеттердің) ұзақтығы мен реттілігінің сипаттамасын әрбір әрекеттердің (рәсімдердің) өтуінің блок-схемасы
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 2-қосымша
Лицензияны қайта ресімдеу кезінде
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердің (әрекеттердің) ұзақтығы мен реттілігінің сипаттамасын әрбір әрекеттердің (рәсімдердің) өтуінің блок-схемасы
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 3-қосымша
Лицензия телнұсқасын беру кезінде
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету үшін қажетті құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердің (әрекеттердің) ұзақтығы мен реттілігінің сипаттамасын әрбір әрекеттердің (рәсімдердің) өтуінің блок-схемасы
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 4-қосымша
Портал арқылы өзара әрекет және мемлекеттiк қызметті көрсету үдерісiнде ақпараттық жүйелердi қолдану тәртiбi
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 5-қосымша
Көрсетілетін қызметті беруші арқылы өзара әрекет және мемлекеттiк қызметті көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелердi қолдану тәртiбi
Шартты белгілер:
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 6-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
лицензия беру кезінде
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 7-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
лицензияны қайта ресімдеу кезінде
"Заңды тұлғаларда өз өндiрiсi барысында және
құрамында түстi және (немесе) қара металл
сынықтары және (немесе) қалдықтары болған
мүлiктiк кешендi сатып алу нәтижесiнде пайда
болған түстi және қара металл сынықтары
мен қалдықтарын өткiзу жөнiндегi қызметтi
қоспағанда, заңды тұлғалардың түстi және
қара металл сынықтары мен қалдықтарын жинау
(дайындау), сақтау, өңдеу және лицензиаттарға
өткiзу жөнiндегi қызметтi лицензиялау,
қайта ресiмдеу, лицензия телнұсқасын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентіне 8-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
лицензия телнұсқасын беру кезінде
*ҚФБ-құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, "электрондық үкімет" веб порталының өзара іс-қимылдары;

6) условие 2 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ЮЛ;
7) процесс 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ;
8) процесс 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование сотрудником услугодателя необходимых документов, предоставленных услугополучателем, и прикрепление их к форме запроса;
9) процесс 7 – регистрация запроса и обработка услуги в ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование";
10) условие 3 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя квалификационным требованиям и основаниям для выдачи лицензии;
11) процесс 8 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя в ИС АРМ ГБД"Е-лицензирование";
12) процесс 9 – получение услугополучателем результата услуги (электронная лицензия) сформированной ИС АРМ ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием ЭЦП услугодателя.
11. Подробное описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги через услугодателя представляется в приложении 5 к настоящему Регламенту.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 6, 7, 8 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, за исключением деятельности по реализации лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся у юридических лиц в ходе собственного производства и в результате приобретения имущественного комплекса, в составе которого находились лом и (или) отходы цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги при выдаче лицензии
Приложение 2 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги при переоформлении лицензии
Приложение 3 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) необходимых для оказания государственной услуги при выдаче дубликата лицензии
Приложение 4 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги через портал
Приложение 5 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги через услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 6 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
при выдаче лицензии
Приложение 7 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
при переоформлении лицензии
Приложение 8 к регламенту государственной услуги
"Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на осуществление деятельности по сбору
(заготовке), хранению, переработке и реализации
юридическими лицами лома и отходов цветных и черных
металлов, за исключением деятельности по реализации
лома и отходов цветных и черных металлов, образовавшихся
у юридических лиц в ходе собственного производства
и в результате приобретения имущественного комплекса,
в составе которого находились лом и (или) отходы
цветных и (или) черных металлов, лицензиатам"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
при выдаче дубликата лицензии
*СФЕ-структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портал "электронного правительства";