Субсидиялар нормаларын және субсидияланатын гербицидтердің, тыңайтқыштардың түрлерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 228 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 3971 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы әкімдігінің 11.08.2015 № 301 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 5 т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 573 қаулысымен бекітілген өсімдіктерді қорғау мақсатында ауылшаруашылық дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау Қағидаларының 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 қаулысымен бекітілген тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау Қағидаларының 7-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литрiне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері және отандық өндiрушiлер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) немесе тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об установлении норм субсидий и видов субсидируемых гербицидов, удобрений
Постановление акимата Актюбинской области от 8 июля 2014 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 июля 2014 года № 3971. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 11.08.2015 № 301 (порядок введения в действие см п. 5).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 573, пунктом 7 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями, на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Мамытбеков А
Ақтөбе облыс әкімдігінің 2014 жылғы 08 шілдедегі № 228 қаулысына 1 қосымша
Субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литрiне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Мамытбеков А
Приложение 1 к постановлению акимата Актюбинской области № 228 от 08 июля 2014 года
Виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысының әкімдігінің 20.11.2014 № 408 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидияланатын гербицидтердің түрлері
Өлшем бірлігі
1 литр/ килограмм гербицидтің құнын арзандату пайызы
Сатып алынған гербицид-тердің 1 литр/ килограмм субсидиялар нормалары, теңге
1
Дезормон эфир, 72 % эмульсия концентраты (2-этил-гексил эфирі 2,4 дихлорфеноксиуксус қышқылы)
литр
50

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Актюбинской области от 20.11.2014 № 408 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Субсидируемые виды гербицидов
Единица измерения
Процент удешевления стоимости 1 литр/килограмм, гербицидов
Норматив субсидий на 1 литр/
килограмм, приобретенных гербицидов, тенге
1
Дезормон эфир, 72 % концентрат эмульсии (2-этилгек- силовый эфир 2,4 дихлорфеноксиуксусной кислоты)
литр
50