Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 "Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 8 тамыздағы № 282 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 4026 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 55 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 19.02.2015 № 55 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 "Ақтөбе облысында мал шаруашылығын дамытудың кейбір мәселелері туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3835 болып тіркелген, "Ақтөбе", "Актюбинский вестник" газеттерінде 2014 жылғы 8 сәуірде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулының 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 08 тамыздағы
№ 282 қаулысына
1-қосымша
Облыс әкімдігінің
2014 жылғы 26 наурыздағы
№ 83 қаулысымен бекітілген
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемдері
Көрсеткіштер атауы
Өлшем бірлігі
2014 жылға субсидиялар көлемдері
субсидияланатын көлем
субсидия сомасы, мың теңге
Етті бағыттағы мүйізді ірі қара малына селекциялық және асыл тұқымдық жұмысты жүргізу
бас

О внесении изменения в постановление акимата области от 26 марта 2014 года № 83 "О некоторых вопросах развития животноводства в Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 8 августа 2014 года № 282. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 сентября 2014 года № 4026. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19 февраля 2015 года № 55
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 19.02.2015 № 55.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 26 марта 2014 года № 83 «О некоторых вопросах развития животноводства в Актюбинской области» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3835, опубликованное 8 апреля 2014 года в газетах «Ақтөбе», «Актюбинский вестник») следующее изменение:
объемы субсидий на развитие племенного животноводства и объемы субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденные вышеуказанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление сельского хозяйства Актюбинской области» обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе «Әділет».
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А.Мухамбетов
Согласовано
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 8 августа 2014 года № 282
Утверждены
постановлением акимата области
от 26 марта 2014 года № 83
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Наименование показателей
Единица измерения
Объемы субсидий на 2014 год
субсидируемый объем
сумма субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
Ведение селекционной и племенной работы крупного рогатого скота в мясном скотоводстве
голов