«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру», Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу» және «Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 359 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 25 шілдеде № 9617 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 30 мамырдағы № 500 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 30.05.2015 № 500 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызмет туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру», «Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу» және «Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № 103 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9275 болып тіркелген, «Казахстанская правда» газетінің 2014 жылғы 18 маусымындағы № 118 (27739) жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне рұқсаттама беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «электрондық үкімет» веб-порталында және ІІМ-нің mvd.gov.kz, облыстардың, Алматы, Астана қалаларының интернет-ресурсында, сондай-ақ ресми ақпарат көздері мен көші-қон полициясы бөліністерінің ғимараттарында орналасқан стенділерде орналастырылады.»;

О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства", "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи" и "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 июня 2014 года № 359. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2014 года № 9617. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 мая 2015 года № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 30.05.2015 № 500 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства", "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи" и "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9275, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 18 июня 2014 года № 118 (27739), следующие дополнения:
Регламент государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства", утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной
услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале
"электронного правительства" и интернет-ресурсе МВД mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях миграционной полиции.";

осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «электрондық үкімет» веб-порталында және ІІМ-нің mvd.gov.kz, облыстардың, Алматы, Астана қалаларының интернет-ресурсында, сондай-ақ ресми ақпарат көздері мен көші-қон полициясы бөліністерінің ғимараттарында орналасқан стенділерде орналастырылады.»;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «электрондық үкімет» веб-порталында және ІІМ-нің mvd.gov.kz, облыстардың, Алматы, Астана қалаларының интернет-ресурсында, сондай-ақ ресми ақпарат көздері мен көші-қон полициясы бөліністерінің ғимараттарында орналасқан стенділерде орналастырылады.»;
осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаменті (С.С. Сайынов):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және кейіннен заңда белгіленген тәртіппен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

дополнить приложением 3 согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Регламент государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи", утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" и интернет-ресурсе МВД mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях миграционной полиции.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Регламент государственной услуги "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан", утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" и интернет-ресурсе МВД mvd.gov.kz, департаментов внутренних дел областей, городов Алматы, Астана, а также в официальных источниках информации и на стендах, расположенных в подразделениях миграционной полиции.";
дополнить приложением 3 согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту миграционной полиции (Саинов С.С.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Көші-қон полициясы департаментіне (С.С. Сайынов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы
№ 359 бұйрығына
1-қосымша
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ
адамдардың шекаралық аймаққа кіруіне
рұқсаттама беру»мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
«Шетелдіктердің және азаматтығы жоқ адамдардың шекаралық
аймаққа кіруіне рұқсаттама беру» мемлекеттік қызметті
көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы
№ 359 бұйрығына
2-қосымша
«Қазақстан Республикасына жеке істері
бойынша және отбасын біріктіру мақсатында
келуге шақыруларды ресімдеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
«Қазақстан Республикасына жеке істері бойынша және
отбасын біріктіру мақсатында келуге шақыруларды ресімдеу»
мемлекеттік қызметтікөрсетудіңбизнес-процестерінің анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 19 маусымдағы
№ 359 бұйрығына
3-қосымша
«Қазақстан Республикасында уақытша болатын
шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
«Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен
азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З. и Департамент миграционной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Саинов С.С.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Министр
К. Касымов
Приложение 1
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 июня 2014г. № 359
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача пропуска на
въезд в пограничную
зону иностранцам и лицам без
гражданства"
Справочник бизнес-процесса оказания государственной услуги "Выдача пропуска на въезд в пограничную зону иностранцам и лицам без гражданства"
Приложение 2
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 июня 2014г. № 359
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Оформление
приглашений на въезд в
Республику Казахстан по
частным делам и с целью
воссоединения семьи"
Справочник бизнес-процесса оказания государственной услуги "Оформление приглашений на въезд в Республику Казахстан по частным делам и с целью воссоединения семьи"
Приложение 3
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 19 июня 2014г. № 359
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Регистрация
иностранцев и лиц без
гражданства, временно
пребывающих в Республике
Казахстан"
Справочник бизнес-процесса оказания государственной услуги "Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан"