2014 жылға Ақтөбе қаласы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 92 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қаңтарда № 3766 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің аппаратының басшысының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 05-13/2503 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты әрекетін тоқтатты – (Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің аппаратының басшысының 01.07.2015 № 05-13/2503 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Х.Бөртебаева) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Ақтөбе қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Х.Б.Ізбастенова) 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А.Арынғазиеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е.Омаров
Қала әкімдігінің
2014 жылғы 13 қаңтардағы
№ 92 қаулысына
қосымша
Уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстың көлемі мен түрлері, қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемі табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Еңбекке қатысушының еңбек ақысының көлемі
Жұмыс орнының саны
Жұмыс орнының саны
1
"Ақтөбе қаласының Қарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарғалы, Ақжар, Ясный, Мағаджан селоларының көшелерін жинау, контейнерлер алаңдарын ағымдағы күтіп-ұстау, ағаштарды кесу және құнарландыру, ақтау. Трасса бойы аумағын жинау, жиектастарды ақтау, көгал шөбін күту.
Халық санағы.
47 шақырым
43
25
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы
2
"Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Ақтөбе-Мәртөк" тас жолы аумағын жинау.
Қурайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз, 39 разъезд елді мекендерінің аумағын тазалауға көмектесу.
32000 шаршы метр
78200 шаршы метр
28
15
3
"Ақтөбе қаласының Благодар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
К. Нокин, Садовое, Пригородное, Бекқұл баба, Қызылжар селоларының көшелерін жинастыру, қоқыс шығару, қоқысты қолмен тиеу.
50900 шаршы метр
40
36
4
"Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Село көшелерін тазалау.
Ұлы Отан соғысы, Еңбек майданы мүгедектері мен қатысушыларына және қарт адамдарға көмек көрсету.
9333 шаршы метр
25
10
5
"Ақтөбе қаласының Новый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жанақоныс және Кұрашасай елді мекендерінің көшелерін тазалау.
Ауылшаруашылық малдарын бірдейлендіру бойынша жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу және ветеринарлық қызметкерлерге малды тексеруге көмек көрсету.
Трасса бойы аумағын жинау.
Халық және мал санағын жүргізуге, аз қамтылған отбасылардың әлеуметтік картасын жасауға көмектесу.
Орман және дала өрттерін сөндіру жұмыстарына көмектесу
119400 шаршы метр
Ірі қара 658
Ұсақ мал 4565
16 шақырым
1861 отбасы
46
12
6
"Қазақстан Республикасы мемлекеттік қызмет істері Агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті" ММ
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу
Іс қағаздарын жүргізу.
4550 дана
3
3
7
"Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" ММ
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс
10000 дана
5000 дана
5
5
8
"Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс
Ғимаратты тазалауға көмектесу.
60000 дана
1969 шаршы метр
20
12
9
"Әлеуметтік жәрдем қалалық орталығы" ММ
Ғимаратты тазалауға көмектесу

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по городу Актобе на 2014 год
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 13 января 2014 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 января 2014 года № 3766. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 1 июля 2015 года № 05-13/2503)
Сноска. Прекратил действие в связи с истечением срока применения – (письмо руководителя аппарата акима города Актобе Актюбинской области от 01.07.2015 № 05-13/2503).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Городской отдел занятости и социальных программ" (Буртибаева Н.Х.) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Актобе" (Избастенова Х.Б.) обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Арынгазиеву А. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города
Е.Умаров
Приложение
к постановлению акимата города
от 13 января 2014 г.
№ 92
Перечень организаций, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ по городу Актобе на 2014 год
Наименование организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняемых работ и услуг в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты участников труда
количество рабочих мест
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Каргалинского сельского округа города Актобе"
Уборка улиц сел Каргала, Акжар, Ясный, Магаджан, текущее содержание контейнерных площадок, обрезка и окультуривание деревьев, побелка. Уборка территории вдоль трассы, побелка бордюров, уход за газонной травой.
Перепись населения.
47 километров
43
25
Минимальная заработная плата, установленная законодатель-
ством Республики Казахстан
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Курайлинского сельского округа города Актобе"
Уборка территории вдоль трассы "Актобе - Мартук".
Помощь в уборке территории населенных пунктов Курайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз, 39 разъезд.
32000 квадратных метров
78200 квадратных метров
28
15
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Благодарного сельского округа города Актобе"
Уборка улиц сел К.Нокина,
Садовое, Пригородное, Беккул баба, Кызылжар, вывоз мусора, погрузка мусора вручную.
50900 квадратных метров
40
36
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Саздинского сельского округа города Актобе"
Уборка улиц села. Оказание помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, Трудового фронта и пожилым людям.
9333 квадратных метров
25
10
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Нового сельского округа города Актобе"
Уборка улиц населенных пунктов: Жанаконыс и Курашасай.
Помощь в организации работ по идентификации сельскохозяйственных животных и оказание помощи ветеринарным работникам в обследовании скота.
Уборка территории вдоль трассы.
Помощь в переписи населения и скота, составлении социальных карт малообеспечен-
ных семей.
Оказание помощи при степных и лесных пожаров.
119400 квадратных метров
Крупно рогатый скот 658
Мелкий скот 4565
16 километров
1861 семей
46
12
6
ГУ "Департамент Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Актюбинской области"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Делопроизвод-
ство.
4550 штук
3
3
7
ГУ "Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
10000 штук
5000 штук
5
5
8
ГУ "Городской отдел занятости и социальных программ"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
Помощь в уборке помещений.
60000 штук
1969 квадратных метров
20
12
9
ГУ "Городской центр социальной помощи"
Оказание помощи в уборке помещений

9323,5 шаршы метр
1
1
29
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" ММ
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана
5
5
Барлығы:
915
447
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы, екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбек ақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

9323,5 квадратных метров
1
1
29
ГУ "Отдел архитектуры и градострои-
тельства города Актобе"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
5000 штук
5
5
Всего:
915
447
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.