Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014-2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 қазандағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қазанда № 4047 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 184 "2014 - 2016 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3736 санымен тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 8-9 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "41 558 527,8" сандары "43 961 147,7" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша "20 474 832" сандары "20 447 755" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша "196 311" сандары "223 388" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша "160 000" сандары "3 450 708,2" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "20 727 384,8" сандары "19 839 296,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "46 310 310,1" сандары "45 442 226,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
таза бюджеттік кредиттеу "22 224" сандары "0" санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер "22 224" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо "735 640" сандары "719 635,4" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу "735 640" сандары "719 635,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) "-5 489 354,3" сандары "-2 200 714,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "5 489 354,3" сандары "2 200 714,1" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "3 875 668" санын "3 857 736" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды қайтару "614,1" санын "4 234 744" сандарымен ауыстырылсын.
2) 7 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"955 548" сандары "954 600" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 184 "О бюджете города Актобе на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 18 октября 2014 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 октября 2014 года № 4047. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "О бюджете города Актобе на 2014 - 2016 годы" от 20 декабря 2013 года № 184 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3736, опубликованное 21 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 8-9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "41 558 527,8" заменить цифрами "43 961 147,7";
в том числе:
по налоговым поступлениям цифры "20 474 832" заменить цифрами "20 447 755";
по неналоговым поступлениям цифры "196 311" заменить цифрами "223 388";
по поступлениям от продажи основного капитала цифры "160 000" заменить цифрами "3 450 708,2";
по поступлениям трансфертов цифры "20 727 384,8" заменить цифрами "19 839 296,5";
в подпункте 2):
затраты: цифры "46 310 310,1" заменить цифрами "45 442 226,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры "22 224" заменить цифрой "0", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "22 224" заменить цифрой "0";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры "735 640" заменить цифрами "719 635,4", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры 735 640" заменить цифрами "719 635,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 5 489 354,3" заменить цифрами "-2 200 714,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "5 489 354,3" заменить цифрами "2 200 714,1", в том числе:
поступление займов цифры "3 875 668" заменить цифрами "3 857 736";
погашение займов цифры "614,1" заменить цифрами "4 234 744";
2) в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "955 548" заменить цифрами "954 600";