Азаматтық қызметші болып табылатын және Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 3823 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 4185 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 6643 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 05.11.2018 № 6643 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18, 139 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 04.03.2016 № 901 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары Қ.Әлімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының әкімі Е.Омаров
КЕЛІСІЛДІ:
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С.Шынтасова
Ақтөбе қаласы әкімдігінің

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2014 года № 3823. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 января 2015 года № 4185. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 5 ноября 2018 года № 6643
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 05.11.2018 № 6643 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 18, 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления – в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 04.03.2016 № 901 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельских населенных пунктах города Актобе, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе К.Алимова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актобе Е.Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата города Актобе
С.Шынтасова
Приложение к постановлению
акимата города Актобе