Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 ақпандағы № 137 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 3811 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014 - 2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3737 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінің № 3, № 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 557 215,0" сандар "3 660 599,7" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 907 215,0" сандар "3 010 599,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 557 215,0" сандар "3 887 553,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-33 775,0" сандар "-260 729,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"33 775,0" сандар "260 729,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармағы:
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 2000,0 мың теңге;
3) 10 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"403 594,0" сандар "492 148,7" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2014 года № 3811. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3737, опубликованное 23, 30 января 2014 года в районной газете "Жаңалык жаршысы" № 3, № 4) следующие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 557 215,0" заменить цифрами "3 660 599,7";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 907 215,0" заменить цифрами "3 010 599,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 557 215,0" заменить цифрами "3 887 553,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-33 775,0" заменить цифрами "-260 729,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "33 775,0" заменить цифрами "260 729,2";
2) пункт 9:
дополнить абзацем следующего содержания:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - 2000,0 тысяч тенге;
3) в пункте 10:
в части абзаца 2:
цифры "403 594,0" заменить цифрами "492 148,7";
и дополнить абзацами следующего содержания: