Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 172 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 4005 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 "2014 -2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3737 тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтардағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінің № 3, № 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 873 715,7" саңдар "3 892 165,1" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 223 715,7" саңдар "3 242 165,1" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 100 669,9" саңдар "4 118 937,3" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 9 тармағында:
4 абзац бөлігінде:
"116 800,0" саңдар "118 600,0" саңдарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
ауданға бас жоспарын жасақтауға – 16734,0 мың теңге;
3) 10 тармағында:
4 абзац бөлігінде:

"О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 8 августа 2014 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2014 года № 4005. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 126 "О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3737, опубликованное 23, 30 января 2014 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 3, № 4 следущие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 873 715,7" заменить цифрами "3 892 165,1"
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 223 715,7" заменить цифрами "3 242 165,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 100 669,9" заменить цифрами "4 118 937,3";
2) в пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры "116 800,0" заменить цифрами "118 600,0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на разработку генерального плана района – 16 734,0 тысяч тенге.
3) в пункте 10:
в части абзаца 4:

1795,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1795,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
1892870,8
003
Жалпы білім беру
1878057,8
006
Балаларға қосымша білім беру
14813,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
125252,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
100940,2
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26914,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
600,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қалалардың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2916,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11907,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
49501,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24312,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
24312,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
119922,0
2
Әлеуметтік көмек
98405,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5552,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5552,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92853,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14480,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13369,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
402,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35306,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25100,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4196,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21517,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21517,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1795,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1795,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1892870,8
003
Общеобразовательное обучение
1878057,8
006
Дополнительное образование для детей
14813,0
9
Прочие услуги в области образования
125252,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
100940,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26914,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
600,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2916,0
012
Капитальные расходы государственного органа
101,3
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11907,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учереждений и организаций
49501,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24312,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
24312,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
119922,0
2
Социальная помощь
98405,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5552,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5552,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92853,0
002
Программа занятости
14480,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13369,0
005
Государственная адресная социальная помощь
402,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35306,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25100,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4196,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21517,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21517,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

10110,0
6
Жер қатынастары
6144,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жер қатынастары бөлімі
6144,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қалалардың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6144,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51507,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
51507,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51507,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24844,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24844,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24844,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8110,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16734,0
12
Көлiк және коммуникация
580358,4
1
Автомобиль көлігі
580358,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22923,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22923,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
557434,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18030,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
539404,7
13
Басқалар
39020,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5814,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) кәсіпкерлік бөлімі
5814,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4914,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
900,0
9
Басқалар
33206,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28140,0
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
28140,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5066,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

10110,0
6
Земельные отношения
6144,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6144,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6144,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51507,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
51507,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51507,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24844,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24844,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24844,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8110,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
16734,0
12
Транспорт и коммуникации
580358,4
1
Автомобильный транспорт
580358,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22923,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
22923,7
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
557434,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18030,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
539404,7
13
Прочие
39020,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5814,0
469
Отдел предпринимательства (города областного значения)
5814,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4914,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
900,0
9
Прочие
33206,0
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа
28140,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
28140,0
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5066,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог