Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 134 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 тамызда № 4000 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда № 3, 4 "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 665 339" деген сандар "3 753 884,5" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"2 646 825" деген сандар "2 698 605" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"4 375" деген сандар "2 595" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
"1 008 339" деген сандар "1 046 884,5" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 837 424,7" деген сандар "3 925 970,2" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
"18 077" деген сандар "24 479" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"21 983" деген сандар "28 385" деген сандармен ауыстырылсын;
5) бюджет тапшылығы (профициті)
"-190 162,7" деген сандар "-196 564,7" деген сандармен ауыстырылсын;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"190 162,7" деген сандар "196 564,7" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 4000. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3738, опубликованное 23, 30 января 2014 года в газете № 3, 4 "Жем-Сағыз") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 665 339" заменить цифрами "3 753 884,5";
в том числе:
налоговые поступления
цифры "2 646 825" заменить цифрами "2 698 605";
неналоговые поступления
цифры "4 375" заменить цифрами "2 595";
поступление трансфертов
цифры "1 008 339" заменить цифрами "1 046 884,5";
в подпункте 2)
затраты
цифры "3 837 424,7" заменить цифрами "3 925 970,2";
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры "18 077" заменить цифрами "24 479";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "21 983" заменить цифрами "28 385";
5) дефицит бюджета (профицит)
цифры "-190 162,7" заменить цифрами "-196 564,7";
6)финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры "190 162,7" заменить цифрами "196 534,7";