Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 қазандағы № 141 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 қарашада № 4059 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 шілдедегі № 28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.07.2016 № 28 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3738 санымен тіркелген, 2014 жылғы 23, 30 қаңтарда аудандық "Жем-Сағыз" газетінің № 3, 4 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер
"3 753 884,5" деген сандар "3 774 734,5" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
"2 698 605" деген сандар "2 697 910" деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
"2 595" деген сандар "4 690" деген сандармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
"5 800" деген сандар "4 400" деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
"1 046 884,5" деген сандар "1 067 734,5" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 925 970,2" деген сандар "3 946 888,7" деген сандармен ауыстырылсын;
5) бюджет тапшылығы (профициті)
"-196 564,7" деген сандар "-196 633,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"196 564,7" деген сандар "196 633,2" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
бірінші абзацта "29 500" деген сандар "60 814" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта "61 091,5" деген сандар "60 591,5" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
"53 140" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
4) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Жұмабай
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
22 қазандағы № 141 шешіміне
1 қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 99
шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 22 октября 2014 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 ноября 2014 года № 4059. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 июля 2016 года № 28
Сноска. Утратило силу решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 28.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Байганинского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3738, опубликованное 23, 30 января 2014 года в районной газете "Жем-Сағыз" № 3, 4) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры "3 753 884,5" заменить цифрами "3 774 734,5";
в том числе:
налоговые поступления
цифры "2 698 605" заменить цифрами "2 697 910";
неналоговые поступления
цифры "2 595" заменить цифрами "4 690";
поступления от продажи основного капитала
цифры "5 800" заменить цифрами "4 400";
поступление трансфертов
цифры "1 046 884,5" заменить цифрами "1 067 734,5";
в подпункте 2)
затраты
цифры "3 925 970,2" заменить цифрами "3 946 888,7";
5) дефицит бюджета (профицит)
цифры "-196 564,7" заменить цифрами "-196 633,2";
6) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)
цифры "196 564,7" заменить цифрами "196 633,2";
2) в пункте 6:
в абзаце первом
цифры "29 500" заменить цифрами "60 814"
в абзаце втором
цифры "61 091,5" заменить цифрами "60 591,5"
3) в пункте 7:
цифры "53 140" заменить цифрой "0"
4) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Г. Жұмабай
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению
№ 141 Байганинского
районного маслихата
от 22 октября 2014 года
Приложение 1 к решению
№ 99 Байганинского
районного маслихата
от 25 декабря 2013 года
Бюджет Байганинского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ