Қопа селолық округі әкімінің 2011 жылғы 25 қазандағы № 9 "Қопа селолық округінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 09 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 4127 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қопа селолық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қазандағы № 9 "Қопа селолық округінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-132 тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы "Жем-Сағыз" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Қопа ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы";
шешімнің мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша "селолық" "елді мекені" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылсын, шешімнің орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі М.Байтақ

О внесении изменений в решение акима Копинского сельского округа 25 октября 2011 года № 9 "О наименовании улиц Копинского сельского округа"
Решение акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 25 ноября 2014 года № 09. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2014 года № 4127.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательних актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение акима Копинского сельского округа от 25 октября 2011 года № 9 "О наименовании улиц Копинского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-132, опубликованное 22 ноября 2011 года в районной газете "Жем-Сагыз") следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Копинского сельского округа";
по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "елді мекені" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М.Байтақ