2014 жылға Ырғыз ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 1 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 ақпанда № 3779 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімі аппаратының басшысының 13.01.2015 № 04-1/38 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7, 20 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысына сәйкес, Ырғыз ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға Ырғыз ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ырғыз аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (А. Бейсенбайұлы) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. «Ырғыз аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г. Жансүгірова) 451-002-100 «Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Шахинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. ДУАНБЕКОВ
Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 15 01 № 1 қаулысына қосымша
2014 жылға Ырғыз ауданы бойынша қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, ұйымдардың тізбесі
Ұйымдар
тізбесі
Қоғамдық
жұмыстың
түрлері
Орындалатын
жұмыс және
қызмет
көлемінің
табиғи
көрсеткіштері
Берілген
сұраныс
Бекітіл
ді
Еңбекке
қатысушының
еңбекақысы
ның көлемі
Жұмыс
орын саны
Жұмыс
орын
саны
1234567
1«Тәуіп
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Ауыл
аумағын
тазарту
430,0 шаршы
метр
5
3
Қазақстан
Республика
сы
заңнамасы
мен
белгіленген
төменгі
еңбекақы
Халық
санағын
жүргізу
170 дана
3
3
Ауыл
орталығын
көгалданды
ру
71,6 шаршы
метр
5
4
2«Құмтоғай
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Халық
санағын
жүргізу
178 дана
1
1
Ауыл
аумағын
тазарту
305,0 шаршы
метр
1
1
Ауыл
орталығын
көгалдан
дыру
50,8 шаршы
метр
1
1
3«Аманкөл
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Ауыл
аумағын
тазарту
600,0 шаршы
метр
16
11
Ауыз су
құдықтарын
тазарту
9 шаршы метр
4
4
4«Қызылжар
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Ауыл
аумағын
тазарту
628,0 шаршы
метр
8
7
Ауыл
орталығын
көгалдан
дыру
80 шаршы метр
3
2
Ауыз су
құдықтарын
тазарту
9 шаршы метр
6
6
5«Нұра
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Ауыл
орталығын
көгалданды
ру
95 шаршы метр
4
4
Ауыл
аумағын
тазарту
572,0 шаршы
метр
4
4
Халық
санағын
жүргізу
210 дана
4
4
Ауыз су
құдықтарын
тазарту
9 шаршы метр
4
3
6«Жайсаңбай
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Халық
санағын
жүргізу
100 дана
4
3
Ауыл
аумағын
тазарту
300,0 шаршы
метр
6
6
Ауыз су
құдықтарын
тазарту
9 шаршы метр
4
4
Ауыл
орталығын
көгалданды
ру
50 шаршы метр
5
2
7«Ырғыз
ауылдық
округі
әкімінің
аппараты»
ММ
Ауыз су
құдықтарын
тазарту
18 шаршы метр
20
18
Халық
санағын
жүргізу
1256 дана
30
28
Ауыл
аумағын
тазарту
2450,0 шаршы
метр
70
64
Ауыл
орталығын
көгалданды
ру
120 шаршы метр
30
25
8«Ырғыз
ауданының
қорғаныс
істері
жөніндегі
бөлімі» ММ
Әскерге
шақырту
қағаздарын
тарату
1400 дана
15
10
9Ырғыз
ауданының
прокурату
расы
Мекеме
аумағын
тазарту
270 шаршы метр
1
2
Мекеме
аумағын
көгалдан
дыру
24 шаршы метр
1
2
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмектесу
2000 дана
1
2
Ғимаратты
тазалауға
көмектесу
135 шаршы метр
1
2
10«Ырғыз
аудандық
ішкі
істер
бөлімі»
ММ
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмектесу
2000 дана
6
4
Ғимаратты
тазалауға
көмектесу
100 шаршы метр
2
2
11«Ырғыз
ауданының
әділет
басқарма
сы» ММ
Жылжымай
тын мүлік
ті тіркеу
мұрағаты
жұмысына
көмек
1500 дана
3
2
Азаматтық
хал актіле
рін тіркеу
мұрағаты
жұмысына
көмек
1000 дана
2
2
12«Ырғыз
ауданы
әкімінің
аппараты»
ММ
Көгалданды
ру, меке
ме аумағын
тазарту
8 шаршы
метр
3
2
13«Ырғыз
аудандық
ауылшаруа
шылық және
ветерина
рия бөлі
мі» ММ
Жеке
тұрғындар
дың малда
рын бірдей
лендіру
жұмысына
көмек
9000 дана
4
4
14«Ырғыз
ауданы
бойынша
салық
басқарма
сы» ММ
Салық
түбіртекте
рін жергі
лікті
тұрғындар
ға тарату
2512 дана
2
2
15Ырғыз
аудандық
пошта
байланыс
торабы
Мерзімді
баспасөзге
жазылуды
насихаттау
1154 дана
6
6
16«Ырғыз
аудандық
білім
бөлімі» ММ
Мекеме
аумағын
тазарту
және көгал
дандыру
600 шаршы метр
5
5
17«Ырғыз
аудандық
мұрағаты»
ММ
Аудандық
мемлекет
тік мекеме
лермен
кәсіпорын
дардан
түскен
істерді
тігу
140 шаршы метр
4
4
18«Ырғыз
аудандық
ішкі
саясат
бөлімі» ММ
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмектесу
750 дана
2
2
19«Ырғыз
аудандық
сәулет,
қала
құрылысы
және
құрлыс
бөлімі» ММ
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмектесу
950 дана
4
3
20«Нұр Отан»
партиясы
Ырғыз
аудандық
филиалы
Ғимаратты
тазалауға
көмектесу
112,9 шаршы
метр
2
2
21«Ырғыз-Тор
ғай» мемлекет
тік табиғи
резерваты»
ММ
Құжаттарды
рәсімдеуге
көмектесу
1000 дана
4
4
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы, екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс – 1 сағат. Еңбекақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есепшоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Иргизскому району на 2014 год
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 15 января 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 февраля 2014 года № 3779
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Иргизского района Актюбинской области от 13.12.2015 № 04-1/38).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных по Иргизскому району на 2014 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Иргизский районный отдел занятости и социальных программ» (А. Бейсенбайулы) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению «Иргизский районный отдел экономики и бюджетного планирования» (Г.Жансугирова) обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 «Общественные работы».
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Шахину.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким района М. ДУАНБЕКОВ
Приложение постановлению акимата района № 1 от 15.01. 2014 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Иргизскому району на 2014 год
Перечень
организации
Виды
общественных
работ
Объем
выполняемых
работ и
услуг в
натуральных
показателях
Заявлен
ная
потреб
ность
Утверж
дено
Размер
оплаты
участ
ников
труда
Коли
чество
рабо
чих мест
Коли
чество
рабочих
мест
1234567
1ГУ «Аппарат
акима
Таупского
сельского
округа»
Очистка
территорий
села
430,0
квадратных
метров
5
3
Минималь
ная
заработная
плата,
установлен
ная
законода
тельством
Республики
Казахстан
Перепись
населения
170 штук
3
3
Озеленение
центра села
71,6
квадратных
метров
5
4
2ГУ «Аппарат
акима
Кумтогайского
сельского
округа»
Перепись
населения
178 штук
1
1
Очистка
территорий
села
305,0
квадратных
метров
1
1
Озеленение
центра села
50,8
квадратных
метров
1
1
3ГУ «Аппарат
акима
Аманкульского
сельского
округа»
Очистка
территорий
села
600,0
квадратных
метров
16
11
Очистка
питьевых
колодцев
9
квадратных
метров
4
4
4ГУ «Аппарат
акима
Кызылжарского
сельского
округа»
Очистка
территорий
села
628,0
квадратных
метров
8
7
Озеленение
центра села
80
квадратных
метров
3
2
Очистка
питьевых
колодцев
9
квадратных
метров
6
6
5ГУ «Аппарат
акима
Нуринского
сельского
округа»
Озеленение
центра села
95
квадратных
метров
4
4
Очистка
территорий
села
572,0
квадртаных
метров
4
4
Перепись
населения
210 штук
4
4
Очистка
питьевых
колодцев
9
квадратных
метров
4
3
6ГУ «Аппарат
акима
Жайсанбайско
го сельского
округа»
Перепись
населения
100 штук
4
3
Очистка
территорий
села
300,0
квадратных
метров
6
6
Очистка
питьевых
колодцев
9
квадратных
метров
4
4
Озеленение
центра села
50
квадратных
метров
5
2
7ГУ «Аппарат
акима
Иргизского
сельского
округа»
Очистка
питьевых
колодцев
18
квадратных
метров
20
18
Перепись
населения
1256 штук
30
28
Очистка
территорий
села
2450,0
квадратных
метров
70
64
Озеленение
центра села
120
квадратных
метров
30
25
8ГУ «Отдел по
делам обороны
Иргизского
района»
Раздача
призывных
повесток в
армию
1400 штук
15
10
9Прокуратура
Иргизского
района
Очистка
территорий
организаций
270
квадратных
метров
1
2
Озеленение
территорий
организаций
24 штук
1
2
Помощь в
обработке
документов
2000 штук
1
2
Помощь в
уборке
зданий
135
квадратных
метров
1
2
10ГУ «Иргизский
районный
отдел
внутренных
дел»
Помощь в
обработке
документов
2000 штук
6
4
Помощь в
уборке
зданий
100
квадратных
метров
2
2
11ГУ
«Управление
юстиции
Иргизского
района»
Помощь в
работе с
архивом
регистрации
прав на
недвижимое
имущество
1500 штук
3
2
Помощь в
работе с
архивом
актов
гражданского
состояния
1000 штук
2
2
12ГУ «Аппарат
акима
Иргизского
района»
Озеленение,
очистка
территорий
организаций
8
квадратных
метров
3
2
13ГУ «Иргизский
районный
отдел
сельскохозяй
ства и
ветеринарии»
Помощь в
работе
идентификаци
и скота
местных
жителей
9000 штук
4
4
14ГУ
«Управление
налоговое
по Иргизскому
району»
Раздача
квитанции
налога
местным
жителям
2512 штук
2
2
15Иргизский
районный узел
почтовой
связи
Проведение
агитации на
подписку
на периоди
ческие
издания
1154 штук
6
6
16ГУ «Иргизский
районный
отдел
образования»
Очистка
территорий
предприятий
и озеленение
600
квадратных
метров
5
5
17ГУ «Иргизский
районный
архив»
Подшивка дел
поступивших
из районных
госучрежде
нии и
предприятии
140
квадратных
метров
4
4
18ГУ «Иргизский
районный
отдел
внутренней
политики»
Помощь в
обработке
документов
750 штук
2
2
19ГУ «Иргизский
районный
отдел
архитектура,
градостроите
льства и
строительст
ва»
Помощь в
обработке
документов
950 штук
4
3
20Иргизский
районный
филиал партии
«Нур Отан»
Помощь в
уборке
зданий
112,9
квадратных
метров
2
2
21ГУ
«Иргиз-Торгай
ский»
государствен
ный природный
резерват»
Помощь в
обработке
документов
1000 штук
4
4
Конкретные условия общественных работ.
Продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв - 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.