Ырғыз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 "2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 мамырдағы № 140 шешімі. Ақтюбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 маусымда № 3921 болып тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 4 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – (Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 09.01.2015 № 4 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған Ырғыз ауданының бюджеті туралы» Ырғыз аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 109 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 тіркелген, 2014 жылғы 21 қаңтарда «Ырғыз» газетінің № 3-6 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер «3 954 872» саны «4 029 447» санымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша «3 724 872» саны «3 799 447» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар «3 982 560,2» саны «4 057 135,2» санымен ауыстырылсын;
2) 9-тармақта:
3-абзацтың бөлігінде:
«6 889» саны «10 698» санымен ауыстырылсын;
4-абзацтың бөлігінде:
«220 496» саны «263 284» санымен ауыстырылсын;
6-абзацтың бөлігінде:
«234 950» саны «242 620» санымен ауыстырылсын;
7-абзацтың бөлігінде:
«2 500» саны «5 217» санымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 8 800 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 "О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 26 мая 2014 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 июня 2014 года № 3921. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 января 2015 года № 4)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения – (письмо Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 09.01.2015 № 4).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат Иргизского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 109 «О бюджете Иргизского района на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 21 января 2014 года в газете «Иргиз» № 3-6) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «3 954 872» заменить цифрами «4 029 447»;
в том числе по:
поступление трансфертов цифры «3 724 872» заменить цифрами «3 799 447»;
в подпункте 2):
затраты цифры «3 982 560,2» заменить цифрами «4 057 135,2»;
2) в пункте 9:
в части абзаца 3:
цифры «6 889» заменить цифрами «10 698»;
в части абзаца 4:
цифры «220 496» заменить цифрами «263 284»;
в части абзаца 6:
цифры «234 950» заменить цифрами «242 620»;
в части абзаца 7:
цифры «2 500» заменить цифрами «5 217»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на развитие коммунального хозяйства – 8 800 тысяч тенге;

көлік инфрақұрылымын дамытуға– 5 450 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 2 710 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мәдениет мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 631 мың теңге.».
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Аудандық мәслихат хатшысы:
А. ҚЫСТАУБАЕВА
К. ҚОСАЯҚОВ

на развитие транспортной инфраструктуры - 5 450 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций образования- 2 710 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций культуры – 631 тысяч тенге.».
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Секретарь районного маслихата:
А. КЫСТАУБАЕВА
К. КОСАЯКОВ