Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 "2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3871 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.-Аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 170 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3749 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 5 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 775 514» саны «2 856 950» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«2 295 514» саны «2 376 950» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар–
«2 785 274» саны «2 866 710» сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақтағы:
3 азат жолы бөлігінде:
«123 598,0» саны «134 932» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 69 890 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 212 000 мың теңге.
2) Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы, мәслихат
хатшысы                             Х.Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 16 сәуірдегі
№ 211 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 170 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 170 "О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 16 апреля 2014 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2014 года № 3871
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.-Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2014-2016 годы» от 20 декабря 2013 года № 170 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3749, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете «Қарғалы» за № 5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы–
цифры «2 775 514» заменить цифрами «2 856 950»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов-
цифры «2 295 514» заменить цифрами «2 376 950»;
в подпункте 2):
затраты–
цифры «2 785 274» заменить цифрами «2 866 710»;
пункте 7:
в части абзаца 3:
цифры «123 598,0» заменить цифрами «134 932»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
69 890 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
212 000 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи.
2)-Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии районного маслихата,
секретарь маслихата                    Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 16 апреля 2014 года № 211
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2013 года № 170
Бюджет Каргалинского района на 2014 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы