Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 119 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда № 3896 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 182 "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3743, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 139 508,0" деген цифрлар "3 258 418,0" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдер бойынша
"2 669 508,0" деген цифрлар "2 788 418,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 187 247,9" деген цифрлар "3 306 157,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-1 бабына сәйкес 2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгені мәліметке және басшылыққа алынсын.";
7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"32 184" деген цифрлар "35 562" деген цифрлармен ауыстырылсын және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 600 мың теңге;";
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 2 226 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17 апреля 2014 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2014 года № 3896. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, Законом Республики Казахстан от 31 марта 2014 года № 182 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 139 508,0" заменить цифрами "3 258 418,0", в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 669 508,0" заменить цифрами "2 788 418,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 187 247,9" заменить цифрами "3 306 157,9";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" с 1 апреля 2014 года установлена ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.";
в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры "32 184" заменить цифрами "35 562" и дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 600 тысяч тенге;";
"на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 2 226 тысяч тенге;";

ош "2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 114 401 мың теңге.";
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
мәслихатының хатшысы
М. Ермуханов
А. Смағұлов

"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 114 401 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Мартукского
Секретарь Мартукского
районного маслихата
районного маслихата
М. Ермуханов
А. Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата

1 834 713,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 834 713,0
003
Жалпы білім беру
1 733 474,0
006
Балаларға қосымша білім беру
101 239,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
183 870,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
71 898,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 169,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 800,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8 409,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
213,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
14 969,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27 338,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
111 972,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
111 972,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
118 479,0
2
Әлеуметтiк көмек
104 573,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 573,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 342,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 287,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30 514,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
300,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 350,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 226,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 982,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 906,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 906,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 834 713,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 834 713,0
003
Общеобразовательное обучение
1 733 474,0
006
Дополнительное образование для детей
101 239,0
9
Прочие услуги в области образования
183 870,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
71 898,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 169,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 800,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 409,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
213,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 969,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27 338,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
111 972,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
111 972,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
118 479,0
2
Социальная помощь
104 573,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 573,0
002
Программа занятости
31 342,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 287,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30 514,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
300,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 350,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 226,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 982,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 906,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 906,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2014 жылғы 17 сәуірдегі № 119
аудандық мәслихаттың шешіміне
2 Қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99
аудандық мәслихаттың шешіміне
5 Қосымша
2014 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламасы
Атауы
001
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008
"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
009
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011
"Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Аққұдық а/о

от 17 апреля 2014 года № 119
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 99
Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2014 год
Наименование
001
"Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008
"Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Аккудукский с\о