Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қазандағы № 144 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 4057 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 99 "2014-2016 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3743, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 249 090,0" деген цифрлар "3 245 998,7" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"434 312" деген цифрлар "430 811,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"25 788" деген цифрлар "31 501,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"9 900" деген цифрлар "7 700,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдер бойынша
"2 779 090,0" деген цифрлар "2 775 986,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 296 829,9" деген цифрлар "3 296 138,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"- 101 524,9" деген цифрлар "- 103 925,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"101 524,9" деген цифрлар "103 925,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 тармақта 2 абзацтың бөлігінде:
"35 562" деген цифрлар "34 815" деген цифрлармен ауыстырылсын;
9 тармақта 6 абзацтың бөлігінде:
"5 174" деген цифрлар "2 051" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"8 904" деген цифрлар "8 561" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13 абзацтың бөлігінде:
"2 469" деген цифрлар "1 883" деген цифрлармен ауыстырылсын;
10 тармақта:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 17 октября 2014 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 ноября 2014 года № 4057. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 99 "О бюджете Мартукского района на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3743, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 249 090,0" заменить цифрами "3 245 998,7", в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры "434 312" заменить цифрами "430 811,0";
по неналоговым поступлениям
цифры "25 788" заменить цифрами "31 501,7";
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры "9 900" заменить цифрами "7 700,0";
по поступлениям трансфертов
цифры "2 779 090,0" заменить цифрами "2 775 986,0";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 296 829,9" заменить цифрами "3 296 138,7";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "- 101 524,9" заменить цифрами "- 103 925,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "101 524,9" заменить цифрами "103 925,0";
в пункте 7 в части абзаца 2:
цифры "35 562" заменить цифрами "34 815";
в пункте 9 в части абзаца 6:
цифры "5 174" заменить цифрами "2 051";
в части абзаца 11:
цифры "8 904" заменить цифрами "8 561";
в части абзаца 13:
цифры "2 469" заменить цифрами "1 883";
в пункте 10:

9 999,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 327,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8 172,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
213,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
14 969,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 597,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
5 100,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
128 002,0
2
Әлеуметтiк көмек
110 756,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 756,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27 667,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 693,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
770,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 174,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
266,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 350,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 776,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 060,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 246,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 246,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 150,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
296,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 800,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
320 609,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52 590,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
228,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

9 999,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
10 327,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8 172,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
213,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 969,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 597,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
5 100,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
128 002,0
2
Социальная помощь
110 756,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 756,0
002
Программа занятости
27 667,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 693,0
005
Государственная адресная социальная помощь
770,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 174,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
266,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 350,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 776,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 060,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 246,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 246,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 150,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
296,0
021
Капитальные расходы государственного органа
2 800,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
320 609,4
1
Жилищное хозяйство
52 590,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
228,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020