Мәртөк ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 4187 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі № 29 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 15.07.2016 № 29 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ә. Әлмұхамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Исмағұлов
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 155 Мәртөк аудандық мәслихатының шешіміне қосымша
Мәртөк ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Елді мекендерінің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1
Мәртөк ауылы
Есет Көкіұлы көшесіндегі "Жастық" мәдени және демалыс саябағының аумағы
2
Жайсан ауылы
Болашақ көшесіндегі саябағының аумағы
3
Родниковка ауылы
Гагарин көшесіндегі Мәдениет үйі алдындағы алаң
4
Хлебодар ауылы
Жеңіс көшесіндегі "Перекресток" дүкені мен "Алқа" кафесінің арасындағы алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мартукского района
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 января 2015 года № 4187. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 15 июля 2016 года № 29
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 15.07.2016 № 29.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мартукского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Исмагулов
Приложение к решению Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 155
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Мартукского района
Наименования населенных пунктов
Места для проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
село Мартук
Территория парка культуры и отдыха "Жастык" по улице Есет Кокиулы
2
село Жайсан
Территория парка по улице Болашак
3
село Родниковка
Площадь перед зданием Дома культуры по улице Гагарина
4
село Хлебодаровка
Площадь между зданиями магазина "Перекресток" и кафе "Алка" по улице Женис