Үгiттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 263 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 қыркүйекте № 4027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес Мұғалжар ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша) сайлау өткiзу кезеңiнде үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қалалардың және ауылдық округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Т.Махимовқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Шаңғұтов
Келісілді:
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Ғ.Асқаров
Мұғалжар ауданы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 25 тамыздағы
№ 263 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 23.09.2022 № 296 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1
Қандыағаш қаласы
Жамбыл Жабаев көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы)
Құндызды тұйық көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Қандыағаш өнеркәсіптік-экономикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы)
"Жастық" шағын ауданы ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 Қандыағаш қалалық жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы)
2
Ембі қаласы
Бауыржан Момышұлы көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы "Ембі қалалық мәдени орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты)
Әйтеке Би көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ембі қаласының мектеп жанындағы интернаты бар № 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
Есет-Батыр көшесі ("ҚТЖ – Жүк тасымалы" Акционерлік қоғамының – "Жем пайдалану локомотив депосы" филиалы ғимараты)
3
Жем қаласы
Әйтеке би көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жем қалалық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы)
4
5
Қаракөл ауылы
Мектеп көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Жұбанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
Бейбітшілік көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратына қарама-қарсы)
Жаңатұрмыс ауылы
Ағайынды Жұбановтар көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Жаңатұрмыс ауылдық клубы ғимараты)
6
Ащысай ауылы
Өтеген Қалыбаев көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ащысай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
Өтеген Қалыбаев көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Ащысай ауылдық мәдениет үйі ғимараты)
7
Ақсу ауылы
Науан Досмағамбетов көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
8
Сабындыкөл ауылы
Тапақ Тілегенұлы Тлегенов көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сабындыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы)
9
Бұлақты ауылы
Төлеу Алдабергенов көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
10
Мұғалжар ауылы
Наурыз көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мұғалжар жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
11
Құмсай ауылы
Нұралы Қаниев көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Құмсай ауылдық клубы ғимаратына қарама-қарсы)
12
Жұрын ауылы
Ахмет Жұбанов көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Жұрын ауылдық Мәдениет үйі ғимараты)
13
Көлденең темір ауылы
Достық көшесі ("Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мұғалжар аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының Көлденең Темір ауылдық медициналық пункті ғимараты)
14
Көбелей ауылы
Астана көшесі ("Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Мұғалжар аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының Көбелей ауылдық медициналық пункті ғимараты)
15
16
Сағашилі ауылы
Абай Құнанбаев көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сағашилі жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
Әлия Молдағұлова көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дана" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты)
Басшилі ауылы
Орталық көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ы.Мұхамеджанов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
17
Темір стансасы
Наурыз көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір стансасындағы № 59 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
18
Талдысай ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы Талдысай ауылдық мәдениет үйі ғимараты)
19
Еңбек ауылы
Мәншүк Мәметова көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
20
Жағабұлақ ауылы
Нұрахмет Қаржаубаев көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңажол жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
21
Саға ауылы
Саға көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Саға жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
22
Қожасай ауылы
Тәуелсіздік көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожасай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
23
Бірлік ауылы
Достық көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Бірлік ауылдық клубы ғимараты)
24
Шеңгелши ауылы
Құрманиязова Шакиза көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шеңгелши негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
25
Құмжарған ауылы
Орталық көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құмжарған негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
26
Ақкемер ауылы
Есет батыр Көкіұлы көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақкемер жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
27
Көтібар ауылы
Достық көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көтібар батыр атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
28
Жарық ауылы
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарық негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
29
Көктөбе ауылы
Садовая көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Көктөбе ауылдық клубы ғимараты)
30
Елек ауылы
Әли Жұмабаев көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)
31
Қайынды ауылы
Қайынды көшесі ("Мұғалжар аудандық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қайынды ауылдық Мәдениет үйі ғимараты)
32
Алтынды ауылы
Мәншүк Мәметова көшесі ("Ақтөбе облысының білім басқармасы Мұғалжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алтынды жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 августа 2014 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 сентября 2014 года № 4027
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Мугалжарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов, согласно приложению.
2. Акимам городов и сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Махимова Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.
Согласовано:
Председатель Мугалжарской районной
территориальной избирательной комиссии
Аскаров Г.
Приложение к постановлению акимата Мугалжарского района от 25 августа 2014 года № 263
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 23.09.2022 № 296 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Кандыагаш
улица Жамбыл Жабаева (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков")
переулок Құндызды (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Кандыагашский промышленно-экономический колледж" государственного учреждения "Управление образования Актюбинской области")
микрорайон "Жастык" (напротив здания коммунального государственного учреждения "Кандыагашская городская общеобразовательная средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
2
город Эмба
улица Бауыржан Момышулы (здание государственного коммунального казенного предприятия "Эмбинский городской культурный центр" при государственном учреждении "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков")
улица Айтеке Би (здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 7 с пришкольным интернатом города Эмба" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
улица Есет-Батыра (здание филиала Акционерного общество "КТЖ – Грузовые перевозки" - "Жемское эксплуатационное локомотивное депо")
3
город Жем
улица Айтеке би (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры города Жем" государственного учреждения "Мугалжарский районный отдел культуры и развития языков")
4
село Каракол
улица Мектеп (здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени А.Жубанова" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
улица Бейбітшілік (напротив здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "№ 7 "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
5
село Жанатурмыс
улица Ағайынды Жұбановтар (здание Жанатурмысского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры")
6
село Ащесай
улица Утеген Калыбаев (здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Ащысай" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
улица Утеген Калыбаев (здание Ащесайского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры")
7
село Аксу
улица Науан Досмағамбетов (здание коммунального государственного учреждения "Аксуская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
8
село Сабындыкол
улица Тапақ Тілегенұлы Тлегенов (напротив здания коммунального государственного учреждения "Сабындыкульская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
9
село Булакты
улица Төлеу Алдабергенов (здание коммунального государственного учреждения "Булактинская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
10
село Мугалжар
улица Наурыз (здание коммунального государственного учреждения "Мугалжарская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
11
село Кумсай
улица Нұралы Қаниев (напротив здания Кумсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры")
12
село Журын
улица Ахмет Жұбанов (здание Журынского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры")
13
село Колденен Темир
улица Достық (здание медицинского пункта села Колденен Темир государственного коммунального предприятия "Мугалжарская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравохранения Актюбинской области")
14
село Кубелей
улица Астана (здание медицинского пункта села Кубелей государственного коммунального предприятия "Мугалжарская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравохранения Актюбинской области")
15
село Сагашили
улица Абай Құнанбаев (здание коммунального государственного учреждения "Сагашилиская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
улица Әлия Молдағұлова (здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Дана" государственного учреждения "Отдел образоваия Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
16
село Басшили
улица Орталық (здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Ы.Мухамеджанова государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
17
станция Темир
улица Наурыз (здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №59 станция Темир" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
18
село Талдысай
улица Алия Молдагулова (здание Талдысайского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры")
19
село Енбек
улица Маншук Маметова (здание коммунального государственного учреждения "Енбекская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
20
село Жагабулак
улица Нұрахмет Қаржаубаев (здание коммунального государственного учреждения "Жанажольская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
21
село Сага
улица Саға (здание коммунального государственного учреждения "Сагинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
22
село Кожасай
улица Тәуелсіздік (здание коммунального государственного учреждения "Кожасайская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
23
село Бирлик
улица Достық (здание Бирликского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры")
24
село Шенгелши
улица Курманиязовой Шакиза (здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Шенгелши" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
25
село Кумжарган
улица Орталык (здание коммунального государственного учреждения "Кумжарганская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
26
село Аккемер
улица Есет батыр Көкіұлы (здание коммунального государственного учреждения "Аккемирская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
27
село Котибар
улица Достык (здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Котибар батыра" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
28
село Жарык
улица Ахмет Байтұрсынұлы (здание коммунального государственного учреждения "Жарыкская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
29
село Коктобе
улица Садовая (здание Коктобинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Мугалжарский районный Дом культуры")
30
село Елек
улица Әли Жұмабаев (здание коммунального государственного учреждения "Елекская основная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")
31
село Кайынды
улица Қайынды (здание Кайиндинского сельского дома культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Мугалжарский районный Дом культуры")
32
село Алтынды
улица Мәншук Мәметова (здание коммунального государственного учреждения "Алтындинская общеобразовательная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Мугалжарского района Управления образования Актюбинской области")